Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bezártnak tekinthető egy...

Bezártnak tekinthető egy olyan iskola amely „nem zárt be“ csak épp az összes tanárt és diákot hazaküldték?

Figyelt kérdés

péntek reggel az egyik iskolában az összes tanárt és diákot hazaküldték. Tanítás sincs, de az igazgató hangsúlyozza az intézmény „nem zárt be“


Homályosítsatok már fel! Tanítási napon tanítási időben egy iskola egy szem tanár és diák és tanítás nélkül nem egyenlő egy bezárt iskolával?


Hiszen mi van nyáron? Egy szem diák se tanár se tanítás. Hiszen evidens hát zárva a suli.


És akkor most nincs zárva?


2020. márc. 13. 12:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezek az alapítványi iskolák már csak ilyenek. Gondolom az igazgató megint részeg, ugye kedves Balázs?
2020. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Madárkám. A kérdésben szereplő iskola tessék


Koronavírus: hazaküldték a diákokat egy budapesti gimnáziumból péntek reggel


[link]


és ott a cikkben nem én írom....



" Egy budapesti, alapítványi gimnáziumról van szó, ahol közel 450 diák tanul."

2020. márc. 13. 20:33
 13/20 anonim ***** válasza:

Na akkor ki kell rúgni Gulyás Gergelyt, Kásler Miklóst és Palkovics urat is. Ugyanis ők is a bezárás szót használták miközben ők felelnek minden egyes szavukért


...


Ok, melyik is a férjed? ;)

2020. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
egyik se , de a Gulyás az jöhet férjnek. A másik kettő kösz nem kell.
2020. márc. 13. 22:13
 15/20 anonim ***** válasza:
Ki kéne deríteni, hogy melyik iskolában is dolgozik ez a nyomoronc és az öt év alatt a munkaidejében idehányt, az iskolát szidó minden ekyes kérdését szépen elküldeni az igazgatóságnak. Megnézném, hogy sírna utána a kedves kérdezőnk
2020. márc. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"szidó minden ekyes kérdését szépen elküldeni az igazgatóságnak. "



Már megvolt. Egy "kedves" fórumtárs megtette. És lám itt vagyok(nem csak itt hanem a munkahelyen). És nyugi maradok is.


Egyetlen jó van ebben a helyben. Innen soha nem rúgnak ki. Nem történhet olyan hogy mennem kelljen. Max ha bedől az egész és mindenki repül.

De az meg úgyse fog mert állami normatívából él a hely.

2020. márc. 14. 06:31
 17/20 anonim ***** válasza:

Valaki ezek szerint felkutatta Magyarország egyetlen tanár-takarító-irodai munkását, aki 16 éves és már diplomát kapott, de azért még bejár a tanórákra, mint diák és ahelyett, hogy az órákra figyelne, a jogi fórumon keres témákat, amiket itt bedobhat nekünk vagy a a Barf etetéshez ír szerelmes verset vagy gyűlölködő szöveget ahhoz, aki nem így eteti a kutyáját.


Hogy nem kerültél még be a TV-be? :D (Bár még az is lehet, bekerültél. :D nem nézek tévét)

2020. márc. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"vagy a a Barf etetéshez ír szerelmes verset v"


Na AZ nem én vagyok. Mi az a barf. Utálom a dögöket. Mindet.

2020. márc. 14. 18:18
 19/20 anonim ***** válasza:
De ők nem süllyednek a szintedre, hanem feltétel nélkül szeretnek Téged. Ahogy én is. <3
2020. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szégyen vagy nem szégyen, de kimondtam. Szeretlek!
2020. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!