Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan vegyük rá a tanárt,...

Hogyan vegyük rá a tanárt, hogy online legyen a dolgozat?

Figyelt kérdés
Már kezdtünk örülni ennek a távoktatásnak, mert online megy minden számonkérés is. Egyetemista vagyok, 4. féléves informatikus hallgató. Mindig is puskáztam az egész egyetemet (mint ez az egyetem 90%-a, az ország egyik leggyengébb egyeteme) és hát most kezd kicsit erősebb lenni így a közepe fele. 6 tantárgyból 4 azt mondta, hogy online lesznek a dolgozatok, eléggé megörültünk neki, mert így puskázhattuk is őket, csak ötösökre csaltuk szét őket eddig, viszont 2, ami a legnehezebb és már az egyetemi félév felénél vagyunk, hozzá se fogtunk még egy szót se tanulni, ők majd a járvány után fognak dolgozatot íratni, és ők még kötelező vizsgát is terveztek (ilyen itt nem nagyon van, eddig össz-vissz 2 vizsgám volt, abból 1-nél el is hasaltam a másiknál pedig ha nem viszik le 40%-ra a ponthatárt, elhasalok ott is, pedig ott puskáztam is végig xd). Kéne a diploma, nem kéne elhasalni most, de nem akarunk elkezdeni tanulni, hamár kisikerült back-elni a tanulást eddig az egyetem, végig ki akarjuk. Mvel győzzük meg, hogy jó az az online számonkérés?

2020. márc. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha online kér számon akkor jobb jegyeitek lesznek és az iskola statisztikáját is növelitek. Ha élőben akar vizsgáztatni akkor szarabb jegyeket kaptok és rontjátok.

Tehát mindenkinek előnyös a dolog.

2020. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ugye már ezek a tantárgyak ráépülnek az előzőekre, és kéne a tudás hogy el tudjuk végezni, de mivel szétcsaltuk őket, nincsenek meg sajnos. Konkrétan olyan szinten lefhostam az egyetemet, hogy az online távoktatás óta el is felejtettem pár napra, hogy egyetemre járok xd Mondjuk február közepén rám is szóltak, hogy elkezdődött a suli, kiment a fejemből hogy olyan is van. Nem akarok gyári munkás vagy valami alja munkás lenni, akkor inkább öngyilkos leszek vagy hajléktalan, ezért ez az egyetlen mentségváram az életre, de még ezt is elcsesztem. MInden félévben megígértem magamnak, hogy na majd a köviben tanulok, de hiába, ugyanúgy egész nap csak alszok és számítógépes játékokkal játszom. A legnagyonn produktivitásom egy nap, hogy a másik odlalamra fordulok alvás közben. 20 éves vagyok, ha ez számít valamit is, nem dolgozom, nem is nagyon dolgoztam életemben, amit dolgoztam is 2 hét alatt elhúztam onnan mert nem tetszett a gyári munka és a szupermarketes árufeltöltő.
2020. márc. 26. 20:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi első, következő megbeszélésen felvetem neki :D
2020. márc. 26. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem basztatásként, de ha nem tanulsz, akkor nem lesz kellő tudásod, és így a munakerőpiacon semmit nem fog érni a diplomád. Csak magaddal tolsz ki.
2020. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez az egyik leggyengébb kamukérdés, amit valaha is olvastam.
2020. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy magammal tolok ki, csak egy lusta dög vagyok sajnos. Nem kamukérdés, de azért örülök, hogy a kamuzók minden egyes kérdésemnél betalálnak, 100-ból 100-szor.
2020. márc. 26. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy lesz lehetőség hagyományos vizsgáztatásra. A "járvány utánnal" dobálózók valószínűleg nem értik a helyzet súlyosságát. Az hogy nincsenek tömeges megbetegedések, az annak köszönhető nagyrészt, hogy még időben bezárták az iskolákat, munkahelyeket. Ez nem egy sima jöttment influenzaszezon. Szerintem, ne parázz, ebben a félévben nem fognak tudni élőben megszívatni. Max annyit tehetnek, hogyha belemegy a gyenge egyetem vezetése, hogy a vizsgát eltolja vis major egy későbbi félévre, és idén csak aláírást ad.
2020. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!