Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le vagyok maradva a némettel,...

Le vagyok maradva a némettel, és hamarosan TZ-t írunk! Vki tdna linkelni online hanganyagot? Vagyis ilyesmit (lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=g2n8dlobtdY


Suliban ugye kötelező angol-német nyelvtanulás, és én próbálkozok, csak egyszerűen nekem nagyon idegen a német, nagyon távol áll tőlem, meg hát a tanárnőnk miatt se nagyon szeretem. Az angol-japán megy, jobban mint a német.

Szóval valahol ott akadtam el, hogy birtokos-tárgyas-részes eset. Meg még ez a prossesiv pronomen dolog... És ezekből írunk majd TZ-t viszont bármennyire is próbálom tanulgatni, nem értem, videó anyagot neten nem találtam, és külön tanárhoz sem tudok menni. Megköszönném, ha minél hamarabb tudnátok nekem segíteni! :)



2014. nov. 19. 12:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!