Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az mitől távoktatás egy...

Secur Ve kérdése:

Az mitől távoktatás egy középiskolában, hogy itt a feladatsor nesztek csináljátok, ott a megoldókulcs nézzétek meg jó-e, na szevasztok? És ezért még bért is kap a tanár?

Figyelt kérdés

A valóság.


Középiskola Budapest.

Az iskola honlapján van egy távoktatás szekció, oda vannak feltöltve a feldolgozandó anyagok és a beadandó feladatok.

A legtöbb tanár ömleszti az anyagot, van kommunikáció videó skype google classroom stb óra. Ahogy kell(ene).


És akkor van egy tróger tanár aki ráadásul 4 osztályban is tanít, végzősöket is, akinek ennyi a „távoktatása“ (idézet a honlapról):


1. modul Szerdáig (március 25. szerda) nézzétek át ismétlő jelleggel a 2018-as, és 2019-es feladatsor összes feladatát (a feladatsorok I. és II. részét is), valamint a 2017-es feladatsor I. részét. “Átnézés”-en azt értem, hogy előveszitek a feladatsort, önállóan megoldjátok (ha még nem tettétek volna), ellenőrzésképp végül megnézitek a gyárilag mellékelt megoldást is (megoldókulcs, a feladatsorral együtt letölthető).


És ENNYI. Semmi több. Ott a feladatsor öcsém oldjad meg, ott megoldókulcs öcsém na nézzed mit b***tál el. Na szevasz.

És ennyi. Ez megy az összes „óráján“.

Ja és tessék megnézni a dátumot.

Márc 13-án leálltak a sulik. És ő márc 25-re jutott el oda hogy 1. modul. Ami ennyi, ez a pár mondat. Remélem, nem szakadt meg.... 10 nap alatt 3 mondat! Az igen!

és kommunikálni vele lehetetlen. Face nincs, twitter nincs skype nincs, viber nincs, mobil nincs (Nincs = nem adja meg).


És ezért ő BÉRT IS KAP??



(ja és ..... a 2018-as 2019-es feladatsor olyan kb 2x 1000 feladat lenne. 4 év alatt nincs annyi feladat sztem... reális elvárás)


És ha ezt az egészet így elküldeném az igazgatónak és feldobnám a tanárt hogy lóf***szt se csinál,még én lennék a gonosz kis spicli aki „mit ugrál “. Még én szívnám meg (év végi egyes stb)


2020. márc. 31. 18:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
Az itteni hisztin kívül szóltatok már illetékesnek? Azt ugye tudod, hogy nem lesz eredménye egy gyakoris noname kérdésnek? Nekem is volt ám szar tanárom, de mi ezt jeleztük az igazgatónak, és lett eredménye is. Nem egy anonim weboldalon hisztiztünk.
2020. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

" de mi ezt jeleztük az igazgatónak"


Mit érek vele? a tanárral a világon semmi se fog történni majd max szólnak neki hogy naaa Pista figgyejjé odddaaa... és ennyi. Vagy még ennyi se.

A tanár meg kin áll bosszút? A bejelentőn.

Ne mondd hogy nem ez lenne.

Mi a bosszú? PL év végi egyes. Elég is nem?

2020. ápr. 2. 16:47
 13/24 anonim ***** válasza:
36%
Jobb volna ilyen válságos helyzetben kibújnátok a seggetek lyukából és ne azon filózzatok, hogy hogyan adja le, hanem, hogy próbálnak valahogy átadni vmit. Én ex tanár vaok, hidd el nem egyszerű egy ilyen helyzet. Dünnyögj a gyerek előtt, szidd a tanárt, majd meglátod milyen hozzáállás alakul ki a gyerekedben. Vírusjárvány van EMBEREK ne ez legyen már a legfontosabb most!
2020. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

" és ne azon filózzatok, hogy hogyan adja le,"


ezen nincs is mit filózni mert SEHOGY NEM ADJA le.

Sehogy.

az hogy nyisd ki a könyved az Xedik oldalon na olvasd na szevasz-na ez nem leadás. EZ egy lóf***sz egy semmi.



És újra felteszem a kérdést ami felett elegánsan elsiklanak az itteni gyökerek: más tanár(ok) megoldja /megoldják.

Hát akkor?

Akkor van még miről beszélni?


Kívánom ennek a tróger szar tanárnak ha egyszer baleset éri és ott fetreng a saját vérében, a mentős tegye le mellé a sebész kézikönyvet meg egy szikét aztán ott a könyv öcsém ott a szike na csináld.


Őszintén kívánom neki.

2020. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
Tudom, hslottam, hogy sok helyen max ennyi tellik de akkor: Adj ötletet, hogy oldják meg? Van pl egy 30 fős osztály. Mindnek lesz internet és gép? Vagy mit vártok vegyék fel videóra és osszák meg? Max ezt tudnàm elképzelni... de mindenki tudná mit hogyan ér el? Nem attól vanszó, hogy most ti szülők is szembesültök azálltal, hogy segítenetek kell gyerekeiteknek, hogy megértse az anyagot? Tudom vannak xar tanárok, de sok sok esetben megse oldható amiről szólnia kéne a távoktatásnak mert egyszerűen kivitelezhetetlen. Nincs meg a tudás, hogy hasznàlja az eszkőzöket, stb...
2020. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

"Mit érek vele? a tanárral a világon semmi se fog történni majd max szólnak neki hogy naaa Pista figgyejjé odddaaa... és ennyi. Vagy még ennyi se."


Jól van, erre meg én azt mondom, hogy vagy töketlen balfékek vagytok, vagy pedig provokatív kamu a kérdés.


Mi amikor jeleztük (2 tanárral volt probléma a középiskola 4 éve alatt) az igazgató felé, ő kivizsgálta, jogosnak tartotta a panaszunkat, mindkét tanárt eltanácsolták az iskolából, jöttek helyettük olyanok, akikkel nem volt probléma.


De te mindjárt biztos kitalálsz valami újabb kamu indokot, hogy ez az igazgató miért nem ezt fogja tenni. :-D

2020. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%

": Adj ötletet, hogy oldják meg? Van pl egy 30 fős osztály. Mindnek lesz internet és gép?"



Google classroom. Ingyen van csak net kell és semmi más az meg mindenütt van. És ne dumáljunk hogy nincs mindenütt mert van. 50 főig kezeli az osztályt doszt elég...



és hagyjuk már a szar dumát hogy HOZZÁÉRTÉS hiányzik!!!! hagyjuk már a szart. 10 éves ált isk gyerektől elvárjuk hogy készségszinten kezelje a skypeot classromot messengert discordot stb---- és ugyanezt nem várhatjuk el egy 30-as 40-es 50-es tanártól aki egyetemet végzett??


Hagyjuk már! de az ált isk gyerek az kezelje! Uygan...


akkor azt a tanárt aki nem tudja (akarja!!!!! ) megoldani PÁROS LÁBBAL KI KELL RÚGNI!!!

2020. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"De te mindjárt biztos kitalálsz valami újabb kamu indokot, hogy ez az igazgató miért nem ezt fogja tenni. :-"



Az igazgató nem fogja ezt tenni. Miért nem? TANÁRHIÁNY! azért nem. Kirúgja a lusta dögöt és kit talál a helyére? Még olyat se.... ha nincs ló tűrni kell a szamarat is.

2020. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Jólvan Főnök! Kirugunk mindenkit és majd odaülhetsz helyettük!

Halljátok? Kivagytok rúgva!!!!!!!

Jól mondom FŐNÖK? :)

2020. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

"Kirugunk mindenkit és majd odaülhetsz helyettük!"


Nekem több eszem van annál, mint 5 év egyetem után elmenjek olyan melóba ahol 135 nettó a kezdőbér.

2020. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!