Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az mitől távoktatás egy...

Secur Ve kérdése:

Az mitől távoktatás egy középiskolában, hogy itt a feladatsor nesztek csináljátok, ott a megoldókulcs nézzétek meg jó-e, na szevasztok? És ezért még bért is kap a tanár?

Figyelt kérdés

A valóság.


Középiskola Budapest.

Az iskola honlapján van egy távoktatás szekció, oda vannak feltöltve a feldolgozandó anyagok és a beadandó feladatok.

A legtöbb tanár ömleszti az anyagot, van kommunikáció videó skype google classroom stb óra. Ahogy kell(ene).


És akkor van egy tróger tanár aki ráadásul 4 osztályban is tanít, végzősöket is, akinek ennyi a „távoktatása“ (idézet a honlapról):


1. modul Szerdáig (március 25. szerda) nézzétek át ismétlő jelleggel a 2018-as, és 2019-es feladatsor összes feladatát (a feladatsorok I. és II. részét is), valamint a 2017-es feladatsor I. részét. “Átnézés”-en azt értem, hogy előveszitek a feladatsort, önállóan megoldjátok (ha még nem tettétek volna), ellenőrzésképp végül megnézitek a gyárilag mellékelt megoldást is (megoldókulcs, a feladatsorral együtt letölthető).


És ENNYI. Semmi több. Ott a feladatsor öcsém oldjad meg, ott megoldókulcs öcsém na nézzed mit b***tál el. Na szevasz.

És ennyi. Ez megy az összes „óráján“.

Ja és tessék megnézni a dátumot.

Márc 13-án leálltak a sulik. És ő márc 25-re jutott el oda hogy 1. modul. Ami ennyi, ez a pár mondat. Remélem, nem szakadt meg.... 10 nap alatt 3 mondat! Az igen!

és kommunikálni vele lehetetlen. Face nincs, twitter nincs skype nincs, viber nincs, mobil nincs (Nincs = nem adja meg).


És ezért ő BÉRT IS KAP??



(ja és ..... a 2018-as 2019-es feladatsor olyan kb 2x 1000 feladat lenne. 4 év alatt nincs annyi feladat sztem... reális elvárás)


És ha ezt az egészet így elküldeném az igazgatónak és feldobnám a tanárt hogy lóf***szt se csinál,még én lennék a gonosz kis spicli aki „mit ugrál “. Még én szívnám meg (év végi egyes stb)


2020. márc. 31. 18:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg? Mit vársz mástól? És itt 3 évenként van egy ideig puci emelés..
2020. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%

"Hát akkor meg? Mit vársz mástól? "


Azt várom hogy HA már vállalta AKKOR csinálja. Tudta hogy lóf***szt se fog keresni már akkor mikor még el se kezdte a képzést.

2020. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jó a saját kérdésedre válaszolni egy másik felhasználónévvel? 😁
2020. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ezt is kell valakinek... :)
2020. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!