Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha erre a hétre ígértek...

Ha erre a hétre ígértek döntést érettségi ügyében de péntek du 14 órakor még semmi akkor mégis mikor lesz? Vasárnap este?

Figyelt kérdés

A hír kedden:

Az Operatív Törzs konzultál az Oktatási Munkacsoportokkal, és az érettségi vizsgák ügyében a héten döntést hoz.


A hír ma:

Az érettségik ügyében még nincs döntés.

[link]



Hát akkor mikor lesz döntés? Vasárnap este?


2020. ápr. 3. 14:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Inkább ne madárkázzál te itt senkit, mert gőzöd nincs, kivel beszélsz. Mit értél el eddig, hogy ilyen lekezelő szöveget fitogtass?

Nem mellesleg a kormány semmilyen információt nem közölt, tehát hiába vered a tamtamot, jelenleg úgy kell venni, hogy lesz. Majd ha közlik, mit találtak ki, akkor lehet örülni (vagy nem, ez a diáktól függ). Nem tudom, mit pezsegsz egyébként, ha te ENNYIRE tudod, hogy milyen döntés fog születni. Minek tetted fel akkor a kérdést egyáltalán? Hogy beleköthess pl az első válaszolóba, aki annyira kérdezett rá mindössze, hogy elolvastad-e a cikket vagy csak a címét? A kérdése teljesen jogos volt a te kérdésedet figyelembe véve (Mert arra benne volt a válasz, de tudjuk, mikor linkelted, akkor még nem - de akkor meg a te feladatod volna friss hírek után kutatnod, nem pedig még neked álljon feljebb). Erre még te támadsz meg lobogtatsz itt 2 nem hivatalos cikket, amiket nem az illetékes szervek adtak ki.

Ha segítséget vársz az emberektől, talán vegyél vissza a stílusodból és képes legyél beismerni, hogy tévedtél (nem olvastad a cikk frissítését, és elhittél valamit, ami nem hivatalos forrásból származik).

2020. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy munkaügyi troll kérdés, szándékosan ír és provokál így a kérdező. Ne vedd magadra, mindenkivel ilyen, és pont azért ír így, hogy reakciót váltson ki a válaszolókból.
2020. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

" Erre még te támadsz meg lobogtatsz itt 2 nem hivatalos cikket, amiket nem az illetékes szervek adtak ki."


Március 13. délelőtt. PONT ugyanezt mondták írták nekem amikor az iskolabezárásról kérdeztem. Pont uyganezt. Hogy mit dumálok én itt semmi hivatalos nincs. Miközben a csapból is az folyt hogy lesz sulizár....


DE nem nem hivatalos.... blabla.

Még aznap 21.15 kormányinfo.

A sulik bezárnak....

Hát?

2020. ápr. 4. 16:54
 14/15 anonim ***** válasza:

"mit dumálok én itt semmi hivatalos nincs. Miközben a csapból is az folyt hogy lesz sulizár....

DE nem nem hivatalos.... blabla.

Még aznap 21.15 kormányinfo.

A sulik bezárnak....

Hát?"

Hát akkor mi van? Aznap se tudtad még te se, hogy mi lesz (másképp nem tetted volna fel a kérdést), meg most se. Akkor is csak a hivatalos forrásból (a kormányinfóból) derült ki - most is csak a hivatalos forrásból fog kiderülni. A többi csak jóslás.

2020. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"Aznap se tudtad még te se, hogy mi lesz "


Aha!!!!! senki se tudta! De senki!

Csak azon a héten kedden voltak olyan iskolák amik rendkívüli értekezleten jelentették be a sulizárat!


De érdekes nem?

Csak márc 13. péntek 21.15kor lett hivatalos, de márc 10-én már több iskola bejelentette ... nem lehet meg talán hanem biztos. Van ahol még enapló üzenet is kiment róla.


Hm?


Nem érdekes?

2020. ápr. 4. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!