Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rohadt mérges ránk a tanárnő,...

Rohadt mérges ránk a tanárnő, szégyenkezik, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Egyetemitsák vagyunk, 4. féléves, mérnökinformatikusok. Van egy szabadon választható tárgy, amit muszáj volt felvennünk és nem sok köze van az informatikához. Alapjáraton az ország leggagyibb egyeteme, itt senki sem tanul, MINDENKi kivétel nélkül puskázik. Ugye most online oktatás van és kaptunk 2 hete egy zh-t, hogy csináljuk meg. Mindenki kivétel nélkül ctr c és ctrl v a zh. MIndenkinek egyes lett, mert a tanárnő ezt nem fogadta el. Mérges ránk és szégyenkezik miattunk. Hát bammeg mit várt? Hogy majd mindenki jófiú lesz. Hát nem! És majd ha visszamegyünk és újraírjuk úgy is puskázni fogunk majd megint. Meg tudjuk oldani, eddig mindig megoldottuk. De rosszul érzi magát miattunk a tanci. Szeretnénk azért mégiscsak valami bocsánatot kérni tőle. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

2020. ápr. 7. 21:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem a semmire. Nehogy már ne legyen joga egy tanárnak számon kérni a saját tantárgyát.

Aki meg itt pezseg, hogy jajj, saját szemünkben a gerendát sem, annak újra leírom, amit már megtettem: nem a puskázás zavar, hanem az, aki pattog, ha lebukik és még neki áll feljebb a dolog. Nem. Ha lebuktál, viseld a büntetést, mert megérdemled.

2020. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
20%

2020 magyar felsőoktatás. Egy vicc.

És gyerekek, ne gyertek már azzal, hogy hátdetanuljameg és hasonlók. Eleve az abszurd, hogy kötelezték őket egy szabadon választható tárgyra. Az titeket nem zavar? Ja, nem, mert a kérdezőt kell szidni.

Az szintén vicc, hogy egyetemen olyan szintű töltelékanyagokat próbálnak lenyomni az embereknek, amivel a büdös életben nem fognak többet találkozni. Elhiszem, hogy a legtöbb válaszolónak rengeteg szabadideje van, de én kérek elnézést, hogy puskáztam egyetemen pár tárgynál, mert melóznom is kellett mellette és semmire sem volt időm.

Sőt, volt olyan tanár, aki konkrétan kijelentette, hogy nyugodtan puskázzunk, mert tényleg felesleges a tárgya és csak legyen meg a dolgozat, ő nem is akar javítóval foglalkozni.


Oké, mondjuk mit várjon az ember egy olyan országban, ahol olyan emberek vannak, mint itt a válaszolók nagy része. A saját gyereküket is lazán beküldenék szívni felsőoktatásba, mert ahhoz is lusták, hogy gondolkozzanak egy kicsit a működésén.

2020. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó...lehet te is az egyik leggagyibb egyetemre jártál, mert a szövegértelmezés nehezen megy. Itt nem igazán a puskázáson van a hangsúly, mert nincs olyan ember aki ne puskázott volna már legalább egyszer. A gond ezzel a nagypofájú, rohadt tiszteletlen, kihaénnem, gyökér stílussal van. Csoport szinten lebuktak, mert akkora retardáltak, hogy még puskázni sem tudnak, és amikor lebuknak, még ők állnak neki pattogni, ahelyett, hogy örülnének annak, hogy nem buknak meg. Azért annyival meg lehetne tisztelni a tanárt, hogy nem nézik akkora hülyének, mint amekkorák ők maguk.
2020. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
10%
#23: Vaaaagy egyszerűen leeshetne a tanárnak és az egyetem vezetésének, hogy mennyire rosszul csinálnak valamit.
2020. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a vállalkozástanra én kíváncsi lennék, nekünk ilyen nem volt. Persze taníthatják rosszul, de akár komolyabb tanulás nélkül is fel lehetne készülni belőle, nagyon hasznos lehet, és tényleg potya kredit. Figyi, nem tudom, milyen a tananyag, de nézd úgy, hogy ennek hasznát veheted suli után is, függetlenül attól, hogy mivel akarsz végül foglalkozni. Keress példának cégeket.
2020. ápr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
74%
Egy Csaló vagy... Ne neked álljon feljebb.
2020. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagyok de a vállalkozástan még nekem is hasznos lenne. Ez nem tölteléktárgy.
2020. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan értelemben tölteléktárgy, hogy nem szakmai tárgy informatika szakon. Közgázon már nem számítana tölteléktárgynak.
2020. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk BME mérnökinfón anno egész jó volt az a tárgy. Mondjuk olyan jó előadások voltak hogy nem is kellett tanulni a ZH-kra, mert emlékezetből kihoztál egy 3-ast vagy 4est.


Amúgy szerintem korrektül járt el a tanár. Amikor jelentkeztél erre a szakra tisztában kellett volna lenned hogy az összes mintatantervben szereplő tárgyat abszolvalnod kell a diplomahoz. Nem értem ezt a rinyalast, tanuld meg és kész. Ezért jarsz egyetemre.

Jaj... Ilyen pancserek iskolaztatasara költik el az adóm.. Te jó ég...

2020. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

“Nekünk BME mérnökinfón anno egész jó volt az a tárgy. Mondjuk olyan jó előadások voltak hogy nem is kellett tanulni a ZH-kra, mert emlékezetből kihoztál egy 3-ast vagy 4est.”


Na, na. Nekem azért kellett pót zh-t írnom, hogy ne bukjak meg :DD

2020. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!