Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beleszerettem a tanárnőmbe....

Beleszerettem a tanárnőmbe. Más is volt így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Majd elmúlik, kinövöd. Nem fogja a tanár az állását meg a hivatását (vagy párkapcsolatát, ha van) egy viszonyért kockáztatni.
2020. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem kell tenned, kamaszos rajongás, a hormonok játéka, sokakkal előfordul.
2020. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nyáron leszek 18 éves
2020. jan. 20. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Fú, igen, de szerintem ez sokakkal megesik. Nyilván legtöbb esetben plátói a dolog, ha meg mégsem, akkor vártok érettségiig. Nekem viszonylag hamar elmúlt, mert engem nem tanított az adott tanár, nem láttam túl gyakran, szóval szerencsésnek mondhatom magam
2020. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Én is szerettem bele tanáromba. Teljesen odavoltam érte, gondoltam, majd érettségi után "megvallom". Nem tettem, evett is a fene rendesen. De aztán beleszerettem az egyik kollégiumi nevelőbe... aztán a tanszékvezetőbe... aztán a konzulensembe...

Nem kell ezzel semmit tenni, nem szerelem ez, hanem rajongás egy olyan ember felé, akinek bár tekintélye van előtted, mégis kapsz tőle törődést, és ez jól esik.


Majd ha tényleg beleszeretsz valakibe, rájössz, hogy minden volt ez, csak szerelem nem ;)

2020. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Aventura egyik dala is megmondja; Ez nem szerelem, amit érzel csak rajongás. :)


Plusz van egy tanulmány, ami kimutatja, hogy azok az emberek, akik a Világot jelentették Neked, idővel semmit nem fognak jelenteni.


Most még iránta táplálsz mély érzéseket, aztán, ha elmész onnan, akkor lesz egy másik személy, aki a helyébe lép; még, ha most nem is ezt érzed, így lesz.

2020. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Kérd meg feleségül. Tőle megtudod, mit tegyél! (Bár oda már nem valószínű, hogy visszaférnél.)
2020. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz neki és magadnak, gyorsan felejtsd el!!
2020. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mandy1988 válasza:

Ez majd elmúlik. Bár ismerek olyanokat akik a tanárukkal kötöttek házasságot. Egyetemista lány és a tanára. Azóta is házasok. Volt még egy eset egyetemista lány és a tanára, gyerek nem született de néhány év múlva elváltak. Azóta mindkettő új kapcsolatban él a pasinak van egy kislánya.

Középiskolai szerelemre is volt példa amiről hallottam. Egy ismerős mesélte h a sulijukban a végzős 17-18 év körüli lány beleszeretett a kb 25-26 éves töri tanárba. A pasinak is tetszhetett a csaj mert kerülte, de aztán mégis össze jöttek az érettségi vizsgák előtt. A lány elmondta a szülőknek igy azok nem csináltak ebből ügyet, sőt tök jól reagáltak. A vizsgák után meg volt egy buli a végzős diákoknak. És a tanár állítólag felkérte táncolni (az ismerősöm szerint akkor több tanár is táncolt a diákjaival). A csaj és a töri tanár összeházasodtak és azóta van 3 gyerek.

Szóval válasz a kérdésedre inkább ilyenkor plátói szerelmet érzel, a tanár nem valószínű h viszonozná. Idővel majd úgy is átkapcsolodik a figyelmed. De mint a mellékelt ábra mutatja előfordul az is h komoly kapcsolat lesz belőle.

2020. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg is szögeltem. Igaz egyetemen. Ő Phd hallgató volt és tartott nekünk pár gyakorlatot. Az egyik után a söntésben, azután pedig nála az albérletében kötöttünk ki. Pár hétig tartott, ő komolyabbat szeretett vona, én nem. Kicsit berágott, de szerencsére nem volt neki sok köze az osztályzáshoz, de a gyakorlati ZH-nál csak engem figyelt, hogy ne puskázzak. De még így is megérte. Elmúlt. Kihevered.
2020. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!