Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig akarják még húzni az...

Meddig akarják még húzni az érettségivel kapcs bejelentést? Húsvét előttre ígérték vagyis akkor MA meg kell történnie-csak kérdés minek húzni a 24. óráig?

Figyelt kérdés

Ugye Maruzsa kijelentette: Húsvét előtt döntenek az érettségiről és a sajtó elé tárják. Hát ha Húsvét előtt akkor MA meg kell történnie.

Ma és nem később. További táncolási rágózási lehetőség nincs. (Ha ér bármit is a szavuk...)


Csak nem értem minek a 24. óráig húzni?


2020. ápr. 9. 06:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Jelzem, Húsvét vasárnap meg hétfőn lesz. Nagypéntek még nem húsvét. Ráadásul közte még ott a szombat is. De őszintén, olyan. Mindegy, hogy ma, holnap vagy holnap után mondják meg. Az eredményen nem változtat.
2020. ápr. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az érettségi előtt 2 héttel döntenek, mert annyi a vírus lappangási ideje.

Mivel a járványügyi helyzetet senki nem látja előre ezért nem fognak bejelenteni valamit amit a jövő héten módosítanak (legalábbis remélem).

2020. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%
A kormánynak fogalma sincs róla, mi legyen az érettségivel, azért nincs bejelentés.
2020. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Még hányszor írjátok ki? :D

NYUGI. :D


Amúgy húsvétig még van 3 nap.

2020. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt kérdező..

Ez a bizonytalanság nagyon rossz..

Látszik, hogy ebben az országban senkibek sem fontosak a végzős diákok..Mi csak nyavalygunk, nem vagyunk jók semmire..

Ahha persze..Nem..

Szerintem nagyon nehéz helyzetbe kerültünk. Más országban meghozták a döntést az érettségikről..ráadásul helyesen döntöttek.

Az egyertélmű, hogy nem lehet hagyományos érettségit tartani..

Ez a kormány semmit sem tud..Nagyon unom ami ebben az országban megy..

2020. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

#5

Nem az, hogy nem vagytok fontosak, csak felnőttként megmosolyogtató hogy ennyire komolyan veszitek az érettségit és ennyire izgultok rajta, mintha valami nagy dolog lenne. :)

2020. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

#6

Igen, tény és való, hogy komolyan vesszük.

4 éven át gimiben ezt hallgatjuk, higy jól kell leérettségizni meg minden.

Aztán jött a kötelező nyelvvizsga, kötelező emelt. Mindezt egy olyan oktatási rendszerben, ahol néha még az is csoda, ha a középszintű érettségiig fel tudnak készíteni.

Aztán még sem kell a nyelvvizsga, amire rengeteg pénze elment a családoknak.

Aztán ugye itt a távoktatás, ami 2 hétig csak döcögött.. nekünk április végen vége az évnek..

És akkor ilyen körülmenyek között tegyük le az érettségit, ami hozzásegithetne minket az álmainkhoz...

2020. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7

Haver, államvizsga előtt állok, szerinted? :D

Viszont nem segít az aggódás, stresszelés. Majd úgyis lesz valahogy.

¯\_(ツ)_/¯

2020. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#8

Én nem szeretném hasonlítgatni a helyzetünket.

Biztos neked is nagyon nehéz ez.

Ettől függetlenül érthető az aggodalom, én így gondolom..

2020. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Haver, a második szakdolgozatom írom... Ne unatkozzatok már ennyire, lesz még sokkal rosszabb és bizonytalanabb is az élet
2020. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!