Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig akarják még húzni az...

Meddig akarják még húzni az érettségivel kapcs bejelentést? Húsvét előttre ígérték vagyis akkor MA meg kell történnie-csak kérdés minek húzni a 24. óráig?

Figyelt kérdés

Ugye Maruzsa kijelentette: Húsvét előtt döntenek az érettségiről és a sajtó elé tárják. Hát ha Húsvét előtt akkor MA meg kell történnie.

Ma és nem később. További táncolási rágózási lehetőség nincs. (Ha ér bármit is a szavuk...)


Csak nem értem minek a 24. óráig húzni?


2020. ápr. 9. 06:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne oltsatok mar szegeny kerdezőt :)

En már tul vagyok mind az erettsegin, mind az allamvizsgan. Velemenyem szerint is nagyobb szivas most az erettsegi. Egyszerűen nagyobb a tetje, mint egy allamvizsganak.

2020. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11

Nagyobb a tétje? :D

Hát, fene tudja, szerintem nem, de oké.

Akkor nézd meg, hogy melyik nehezebb. Érettségit simán megcsinálod jó eredménnyel, ha nem vagy agyalágyult és/vagy volt némi közöd az iskolai anyaghoz az elmúlt tizen-x évben. A komplett érettségi egyszerűbb, mint egy sima félév végi vizsga egyetemen.

Nyilván én is majréztam tőle középsulisként, de utólag egy nagy vicc az egész. :D

2020. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, csöpögött némi infó.

2020. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én érettségizőként azért vagyok betojva, mert IGENIS számít!


Ez alapján dől el hogy felvesznek-e... Ezen múlik az egész hátralévő életem.

Most vagyok a csúcson, most kell megírnom a lehető legjobbra, nem egy év múlva.


Már így is "öreg" vagyok, mert ötévesbe jártam.

2020. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

Igen, érettségizőként még mindenki azt hiszi, hogy ez élete legfontosabb és legkomolyabb vizsgája. :)


Hát, úgy tűnik lesz, de csak írásbeli. Érdekes döntés.

2020. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
tök mindegy hogyan, meg mikor tartják. készülj úgy, mintha a korábban megszokott időben lenne, akkor nagy meglepetés nem ér. így is, úgy is tanulni kell, talán nem adják oda ingyen. Bár az utolsó féléves jegyek elfogadása érettségi jegyként is egy reális megoldás lehet, de inkább a kiscsoportos, online érettségit fogják alkalmazni szerintem. Már csak azért is, hogy bizonyítsák, hogy az iskolák felszereltsége lehetővé teszi ezt is.
2020. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"így is, úgy is tanulni kell, talán nem adják oda ingyen."



Hhahahahhahahahahhahahhahahhaha!! Hát a felét már most úgy tűnik megkapjuk ingyen. Szóbeli off.... a fele megvan 0 munkával. Aki meg gyak tárgyas lehet az egészet....

2020. ápr. 9. 19:40
 18/19 A kérdező kommentje:

"e inkább a kiscsoportos, online érettségit fogják alkalmazni szerintem"


te melyik országban élsz? Mert nem ebben az biztos.


Az eduline-on volt egy felmérés hogy hány suli áll készen egy skype online webcam-os órára. Hát úgy 80 % nem állt készen....

2020. ápr. 9. 19:42
 19/19 anonim ***** válasza:
te amúgy is alapítványi iskolás tanár vagy, mit izgat? majd a részeges igazgató megoldja, téged biztos nem enged el szabadságra, vagy nyárra megint kirúg.
2020. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!