Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha az osztálytársa...

Mit tegyek, ha az osztálytársaim nem akarnak beszélgetni velem és nem kíváncsiak rám?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 18:46
1 2
 11/11 Timici_timicike válasza:
56%

Nem tudom fiú vagy lány vagy.

Nekem sem voltak barátaim a suliban, de még otthon sem nagyon.Mindig kilógtam, különc voltam, most felnőttként is különc vagyok, de semmin nem változtatnék, imádom az életemet :)))

Csak éld túl, hidd el nekem ezekből a ,,suli legmenőbbjei" ezekből lesz az aki nem akarsz lenni és te akivel a suliban senki nem barátkozik irtó jó dolgokat fogsz elérni ;)

Ha kikerülsz a nagy életbe gondolj majd rám és jusson ez eszedbe: a kocka mindig fordul, fognak majd még ugyanezek keresni :))))

Sok sikert az életben :*

2020. ápr. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!