Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem segítenek nekem az...

Miért nem segítenek nekem az egyetemi ismerőseim, szaktársaim?

Figyelt kérdés

Most hogy távoktatás van, határidőre beadandókat kell elkészíteni több tantárgyból is, és sok esetben nekem valahogy magát a feladatot se sikerül felfognom, hogy most mégis mit is kéne csinálni.

Segítséget meg hiába kérek a többiektől. Nem segítenek semmit, oldjam meg ahogy akarjam, amit ők megcsináltak azt nem hajlandóak elküldeni, meg semmi. A sajátjukat segítségképpen vajon azért nem küldik el, mert félnek hogy még a végén azt fogom beküldeni a tanárnak?


2020. ápr. 11. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Persze, egy frászt küldeném el másnak. Már nem egy esetről hallottam, hogy "hasonlóság" miatt több ilyen beadandó is fennakadt a rostán, és az összes érintett elégtelent kapott. A tanárok sem teljesen h*lyék.
2020. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarják, hogy az ő munkájukkal érj el eredményt, mert esetleg bajba kerülnek. Ha magát a feladatot sem érted, akkor valószínűleg nem jó helyen vagy.
2020. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy jóban velük? Mert valószínűleg nem bíznak benned és félnek hogy ugyanazt vagy szinte ugyanazt adod be, ezzel nekik is rossz jegyeket szerezve.


Vagy az is lehet, hogy sokat nyaggatod őket ezzel, nem vagytok barátok így nekik csak időpazarlás lenne neked külön magyarázni.


Gyakorolj folyamatosan, ha kell egész nap tanulj, ha azt látod a félév végére hogy semmit nem értesz ebből pedig fontos pl alapozó tantárgy lenne akkor tényleg nem a megfelelő helyen tanulsz.

2020. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is mindig csak a legjobb és legközelebbi barátaimnak segítek, másoknak legfeljebb az értelmezésben segítek.

Másnak miért küldeném el? Ha én meg tudtam csinálni, más is megtudja, de ha nem, akkor ne az én hosszas munkámmal könnyítsen a sajátján.

2020. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem küldeném el neked, ne is haragudj meg. Ha konkrét kérdésed lenne, segítenék de elküldeni biztos nem fogom.
2020. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amióta elhangzott a politikában az a bizonyos mondat, azóta a társadalom is átvette ezt az életszemléletet. Szerintem mindenféleképpen veselkedj neki te a feladatoknak, sokkal jobban jársz vele.
2020. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem érted az baj. Nézz utána jobban és ha nem megy kérj a tanártól segítséget. Neki a feladata megtanítani neked.
2020. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért nem a tanárokat kérdezed, ha nem érted a feladatot?
2020. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a tanárok is dolgoznak , igaz online. Tőlük kérj segítséget.

Én is csak legjobb barátaimnak szoktam segíteni. Volt, aki már jól kihasznált, így senkiben se bízok meg.

2020. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen rengeteg segg fej ember van, aki rosszindulatú, rendesen örül, ha a másik megbukik vagy elront valamit.



Itt viszont nem erről van szó.

Azért ezt te se gondolod komolyan, hogy küldje már el a másik a beadandót:D

2020. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!