Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet, hogy az egyetemi...

Hogy lehet, hogy az egyetemi ismerőseim még most a koronavírus, járványhelyzet ideje alatt is sorra ismernek meg újabbnál újabb embereket?

Figyelt kérdés
Amikor elméletileg mindenki otthon marad kivéve, ha muszáj menni valahova. Mégis facebookon azt látom folyamatosan, hogy ennek ez lett az új ismerőse annak meg az, sorra szerzik az új ismerősöket még ebben az időszakban is. Én meg nulla szociális képességgel, folyton egyedül vagyok, még normális időszakokban is a totális magány jellemzi az életemet
2020. ápr. 7. 08:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csak azt furcsállom, hogy ők meg most is ismerkednek mindenkivel, mintha ugyanúgy programokon vennének részt, mint amikor nincs járvány
2020. ápr. 7. 08:37
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Azon vesznek részt amin akarnak, nincs statárium kihirdetve.
2020. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak most nincsenek is rendezvények és csomó minden be van zárva, akkor hol ismerkednek?
2020. ápr. 7. 08:41
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
nem tudom, hol, de valószínű nem "nulla szociális képességgel" rendelkeznek
2020. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Lehet nem is járnak sehova, csak a sok gyökér sportot űz abból, hogy hány ismerőse van.

A sok nyomi egyszer találkozik valakivel és már jelölik egymást, mint valami h.ülye.

Ne foglalkozz ezzel, én fent sem vagyok a fosbukon mégis boldog az életem.

2020. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Úgyhogy ült a gép előtt a facebookot nyomkodva és ott található, hogy kit ismerhetek?

És lám őt is ismerem.. Hát bejelolom.

Így lettek új ismerősei, akiket amúgy már régebb óta ismer csak eddig nem jelölték be egymást.

2020. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Online játékok

Tinder

És random évfolyamtársak, akikkel jegyzeteket osztanak meg egymással

2020. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 5, 6, 7 is írta lehet szeretnek kérkedni az ismerősök számával, vagy épp feldobta, hogy a Horváth Julcsa, az xy óráról fenn van face-n, beszéltek 2 szót, vagy csak szimpi neki és bejelöli. Vagy más oldalakon megismerte és face-n is bejelölte. Vagy online órán beszéltek.
2020. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Én évfolyamtársakat jelölgetek be/ jelölnek be, mert együtt kell dolgoznunk, tanulnunk.

Nem csoda, hogy ilyen vagy, mikor a face neked a mérce, hogy kinek hány ismerőse van. Elég gázos

2020. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, én például sosem voltam eljárós, de rengeteg online barátom van, akiket más oldalakon ismertem meg, és bejelöltük egymást Facebook-on is.

Amúgy a FB nem jelent semmit, nem feltétlenül valódi ismerős.

2020. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!