Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egyszer kitöröltem egy...

Ha egyszer kitöröltem egy iskolatársamat a facebook ismerőseim közül, égő, ha bejelölöm újra ismerősnek?

Figyelt kérdés
Sose válaszolt az üzeneteimre egy idő után, ezért kitöröltem, most már semmi bajom nincs vele (de nem szoktam vele beszélgetni) de azért bejelölném újra, ettől gyökérnek nézhetne?
2013. szept. 21. 13:12
 1/6 anonim válasza:
En nem jelolnem be a helyedbe :D
2013. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség újra bejelölni.Tudom,hogy kíváncsi vagy,te kis hamis:DDxD
2013. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek annyi ismerőse van, hogy nem is emlékszik, ki van köztük. Szerintem fel sem tűnne neki, hogy már korábban is ismerősök voltatok. Vagy azt hinné, hogy törölted a profilodat, esetleg elfelejtetted a jelszavad, és most új profilod van. Nyugodtan jelöld!
2013. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne égő? Szíved joga azt törölni/jelölni, akit akarsz.
2013. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ha majd megint nem válaszol az üzeneteidre, akkor fel ne tedd a kérdést, hogy egyszer már kitörölted, aztán újra bejelölted, de most mégiscsak kitörölnéd, ez égő-e.

Mert égő!

2013. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tompapaha válasza:
Én a helyedben magamat is letörölném és így tuti nem derül ki hogy valamikor is törölted. :)
2013. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!