Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Némelyik tanár vérszemet...

Némelyik tanár vérszemet kapott? Ti mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés

Több olyan tanár is van aki most ebben az online oktatásban éli ki magat, mert az órákon élőben nemtud fegyelmezni és alig haladnak valamit...

Most meg kiküldi a temérdek anyagot ...gondolom édes a bosszú neki.

Pl. 4 oldalt kell megoldani ....plusz a házi feladat.

Amikor valós iskolai óra volt,mutatta a gyerek mindig egy -max kettő oldalt oldottak meg. Akkor most mitől lett a duplája ? Mert nem a tananyag változott meg.....

És mindenképpen írom:Tisztelet a kivételnek ,vannak nagyon rendes és empatikus pedagógusok is!!


2020. ápr. 17. 11:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Arra tudok csak gondolni, hogy az órai tananyag és a házi van egyben.


Pl iskolában au órán megcsinálnak 2 oldalnyi feladatot és ugyanannyit kapnak házinak, így lesz ebből 4 oldalnyi anyag, ami a duplájának tűnik, közben órai munka és házi.

2020. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nalunk is van ilyen tanár mégpedig a törit tanító tanár az.A leckének a címét se küldi el azt se tudjuk melyik résznél tartunk csak bejelenti egyik nap hogy ma doga lesz es rengeteg oldalt be kell másolni mert NEM lehet lefénymásolni ha a dogát 2 percel később küldöd el akkor az értékelhetetlen
2020. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

21 Nem így van,amikor nem online oktatás volt akkoris követtem a dolgokat és mutatta miket csináltak óràn,de sosem volt ennyi.

Már másik szülőt is megkérdeztem,hátha az én lányom mondja rosszul...de nem.

2020. ápr. 18. 08:11
 24/27 anonim válasza:
100%
Nálunk ugyanígy van sajnos😕
2020. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon sokat feladnak. Van olyan tantárgyam ami heti 1x lenne és hétfő reggel felad 3 fogalmazást 5 oldal feladat lapot+az óraimunka és a házi amit másnap reggelre kell beadni. Ez csak egy tantárgy... mindenből 3x annyit adnak fel és nagyon kevés időt adnak rá. Feleslegesnek tartom a tesit és az infót/éneket és hasonló tantárgyakat ha csak nem ezzen a szakon van. Mi írtunk osztályfőnöknek, de még visszse írt az osztálynak... a városunkban lévő iskolákban sincs másképp ahogy hallottam. A tanárok megvannak bolondulva enyhén szólva. Vagy kevesebbet adjanak fel vagy több időt. A szemem kifolyik amire csak leírom a gépről miket kell majd megcsinálnom aznap. Kitartást a diákoknak, szülőknek! Még a normális tanároknak is, új ez a helyzet mindenkinek és nehéz nekik is és mindenkinek. 17/L
2020. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy most meg kéne próbálkozni írni az igazgatónak. Ha nem törődik vele, akkor meg felsőbb embereknek írni.


Írta is valaki, hogy nála ez volta megoldás; írtak az igazgatónak és minden normalizálódott.


Esetleg a szülőkkel is megbeszélheted, hpgy írjanak Neked mail-t, amit csatolt dokumentumként brteszel az igazgatónak vagy a felsőbb embereknek írt email-be.


A gond ott kezdődik, hogy hiába írod itt le, boncolgatod a témát, azzal nem lesz megoldása a dolognak.

2020. ápr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Igen de épp ez a baj,sok szülőtárs beismeri megvan privat beszélgetésben hogy igazam van és szerintük is sok,de szólni egyik sem mer nehogy az ő gyerekén csapódjon le a dolog.

Eddig én is ezért nem szóltam semmit ezidáig. De egyszer elszakad a cérna.

2020. ápr. 21. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!