Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor illik megkérdezni...

Mikor illik megkérdezni valakit, hogy táncolna e velem szalagavatón?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek végzős, nálunk november-december környékén szoktak lenni szalagavatók, úgyhogy, ha nem marad el a vírus miatt, gyanítom a miénk is akkor lenne.

Erre az eseményre tavasszal, Messengeren/bizonyítvány osztáskor /az 1. tanítási napon/ akkor, amikor a tanár beszélni kezd róla kell partnert találni?



2020. ápr. 19. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp személyesen kell, nem neten. Hogy mikor az jó kérdés, szerintem ahogy vége a járványnak minél előbb.
2020. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
A lányoknak már májusban le kell foglalniuk a ruhát, minél hamarabb keress párt.
2020. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mért kellene? mi előtte egy hónappal rendeltünk.
2020. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kértem fel a lányt, akivel kéaőbb táncoltam, amikor elkezdtünk tánctanárt keresni az osztállyal.
2020. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk egy lány kb tanév elején kérte fel az osztálykiránduláson a fiút, akivel én akartam támcolni.
2020. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
még időben, de nem annyira előre, hogy ne tudja bekalkulálni, ha mégis közbejönne neki valami. Hogy elígérkezik fél évvel előre mondjuk, de aztán menet közben kiderül, hogy mégsem tud jönni.
2020. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Én aznap kerestem partnert mikor volt az első próbánk :D (az oszályomban 15 fiú és 15 lány van, tudtam hogy valaki csak fog kerülni)


Kb akkor kezdj partnert keresni, mikor kezdtek a szalagavatóval foglakozni.


Meg nem értem miért kellene már májusban ruhát foglalni... Mi pár héttel a szalagavató előtt vettük. Kínaiból. Olcsón. Vékony, mert kínai, de a célnak megfelelt, s legalább saját ruha.

2020. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki akar saját ruhát venni...Minek? Mit csináljanak vele utána? Macerás lehet tárolni pl. Mivel kínai, ezért eladni is nehezebb lesz (ezt most nem lenézésből írom, nekem is vannak kínai cuccaim), na meg ha te konfekcióméret voltál és pont passzolt rád a ruha, az szuper, de nagyon sok embernek kell igazítás, ha meg egy (jó) varrónőhöz is el kell vinni, akkor már egyáltalán nem biztos, hogy sokkal olcsóbban jössz ki, mint egy kölcsönzőben.

Utóbbiakban meg nyáron elkezd dübörögni a szezon. Igen, tudom, lehet októberben is kapni ruhát, csak éppen sok lánynak nem mindegy, hogy mondjuk 30 féléből választhat május-júniusban, 15-ből augusztusban vagy 5-ből ősszel. Pláne akinek problémásabb alkata van, egy extra magasnak/alacsonynak/kövérnek/soványnak sokszor alapból kisebb a választék. Szóval azért ennyire nem kell fennakadni ezen a korai ruhaválasztáson sokaknak.


Kérdező, szerintem legkésőbb a biziosztáson, évzárón kellene megkérdezned, akár online is, ha a vírus miatt nem lesz megtartva. Nálunk mondjuk extra korán megvoltak a párok, de 11. év végére már az évfolyam majdnem egészében is. Sokkal nyugodtabban mentünk el úgy szünetre, hogy emiatt nem kellett aggódni. Plusz tényleg voltak sokan, akik túl sokáig halogatták, és a végén más táncolt azzal, akivel szerettek volna. Ők meg kezdhettek keresgélni szeptember közepén. Nem örültek neki, volt, aki nem is talált már párt, mert az évfolyamon belül mindenki elkelt, külsőst, alsóbb évest meg nem tudott hozni, mert nem vállalták a próbákkal járó macerát.

2020. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!