Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na mit szóltok hogy mégse...

Na mit szóltok hogy mégse olyan biztos a május 4-i érettségi? Maruzsa tegnapi bejelentése

Figyelt kérdés

[link]

Maruzsa Zoltán: ha szükséges, "mozgatják" az érettségi időpontját


Érettségi lesz, a kormány kijelölte a vizsgák időpontját, de ha a járványügyi szempontok indokolják, annak "mozgatásáról" a szükséges döntést meghozza a kabinet - erről Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár beszélt a kormany.hu oldalon közzétett videóban.



FŐ A HATÁROZOTTSÁG ELVTÁRSAK!


2020. ápr. 21. 08:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
# 9.18 Akkor meg mit lebzselsz itt? Munkaidő van, elvtárs!
2020. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
57%

Örülök, hogy engem nem tanítasz.

A közelmúltban még nem volt ilyen, épp ezért nem tudni, hogy mi fog történni az elkövetkezendő hónapban. Az én jövőm számomra fontosabb mint mások akár élete (bármennyire durván hangzik), de ezt a mentalitást nem lehet általánossá tenni és ez alapján cselekedni. A lehető legtöbb ember életének megvédése a prioritás.

Most kiírták a május negyedikét. Nekem ez teljesen jó. Engem jelenleg az érettséginél semmi nem érdekel jobban, részben ezen múlik, hogy szeptemberben már országot váltak. Mégse értek egyet a stílusoddal és továbbra sem látom értelmét az itteni hisztinek. Ez ugyanaz amit múlt héten nyomtam le itthon a szüleimnek.

Amúgy, ha tanár vagy akkor nem itt kéne szidalmaznod a kormányt (ami jogos, de ilyen stílussal nem vagy semmivel se jobb náluk) és dühöngened az ismeretlen jövő miatt, hanem a lehető legtöbb és legjobb módon segíteni a diákjaidat.

2020. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

"hanem a lehető legtöbb és legjobb módon segíteni a diákjaidat."


A diákok és szülők (és iskolák- tanárok) legevidensebb alapelvárása a pontos és következetes követelményrendszer.

Ennyi.

Ha reggel almát mondunk, akkor abból estére ne legyen szilva.

Ennyi lenne az elvárás.

Mindegy mikor van az érettségi de MONDJANAK EGY DÁTUMOT és az LEGYEN ÚGY és PONT.

Ennyi az elvárás.

2020. ápr. 21. 09:37
 14/29 A kérdező kommentje:

" A lehető legtöbb ember életének megvédése a prioritás."


Ja. Azért rendelünk be a járvány (állítólagos... tetőfokán) majdnem 100.000 embert a közoktatásába... világos.


Mi másért mint az életek védelme érdekében.

Mert a 18 éves diákkal sok minden nem történik majd... na és az 50-es 60-as tanárokkal?

2020. ápr. 21. 09:39
 15/29 anonim ***** válasza:
22%

Most nem azért, de miért is kell ekkora ügyet csinálni pár nap, vagy pár hét eltérésből?

Elhiheted, nem előtte nap fogod megtudni, hogy másnap érettségizni kell.

És mellesleg: erre készülsz 4 (vagy ha úgy tetszik, 12) éve. Ha 1-2 nap ebben bármit számít, akkor ott komoly gondok vannak.

2020. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"Ha 1-2 nap ebben bármit számít, akkor ott komoly gondok vannak."


Akkor te egész egyszerűen semmit nem értettél abból amit leírtam. SEMMIT!!


Bár hiábavaló de megpróbálom még 1x elmagyarázni bár ha narancsagyú vagy akkor minek...


EZ A LÉNYEG. EZ és NEM MÁS. NEM AZ HOGY MIKOR VAN AZ ÉRETTSÉGI. AZ részletkérdés.



Nem érted mi? Naná hogy nem.



"A diákok és szülők (és iskolák- tanárok) legevidensebb alapelvárása a pontos és következetes követelményrendszer.


Ennyi.


Ha reggel almát mondunk, akkor abból estére ne legyen szilva.


Ennyi lenne az elvárás.


Mindegy mikor van az érettségi de MONDJANAK EGY DÁTUMOT és az LEGYEN ÚGY és PONT.


Ennyi az elvárás."

2020. ápr. 21. 09:56
 17/29 anonim ***** válasza:
89%
Amióta kijárási korlátozás van, azóta minden nap látunk itt hőbörögni egy kamukérdésben. :)
2020. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%

A követelményrendszer nem, változik attól, hogy nem negyedikén, hanem mondjuk huszadikán írják.

Szerintem vedd csak be nyugodtan a reggeli nyugtatódat! De ne igyál rá páleszt, ahogy szoktál! Aztán menj ki a karámba, keresd meg a legjobb erőben levő lovat, térdelj le elé, és told le a torkodon a hímtagját! És közben gondolkodj el azon, hogy miért baromság, amikről itt fröcsögsz.

Eszed már nem lesz több, de talán felfogod, hogy nem vagy te akkora Jani, mint amekkorának képzeled magad.

2020. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
96%

Azaz, törlik a válaszom, de ezt az élettelent nem képesek kitiltani az oldalról :D

Képzeld, vagy lesz érettségi, vagy nem lesz, május 4-ig sok minden történhet még.

2020. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%

De amúgy igen, tanári szempontból nem mindegy mikor kell bemenni? "Érettségiztetek", ez marha jól hangzik, de írásbelin akkora a megerőltetés, hogy ülsz és nézel ki a fejedből.

Szóbelin már valamit kell is csinálni.


Ha diákként írnád ki azt mondom, rendben, dühöngd ki magad, majd irány tanulni, de így felesleges viszály szítás.

2020. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!