Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na mit szóltok hogy mégse...

Na mit szóltok hogy mégse olyan biztos a május 4-i érettségi? Maruzsa tegnapi bejelentése

Figyelt kérdés

[link]

Maruzsa Zoltán: ha szükséges, "mozgatják" az érettségi időpontját


Érettségi lesz, a kormány kijelölte a vizsgák időpontját, de ha a járványügyi szempontok indokolják, annak "mozgatásáról" a szükséges döntést meghozza a kabinet - erről Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár beszélt a kormany.hu oldalon közzétett videóban.



FŐ A HATÁROZOTTSÁG ELVTÁRSAK!


2020. ápr. 21. 08:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%

"a másik oldalon állva érettségiztetek."

Félreértetted a híreket... nem arról van szó, hogy utcaseprők, lecsúszott karbantartók, és betanított vécépucolók is érettségiztethetnek! Hanem arról, hogy az iskolában nem tanító TANÁROK. [link]

Te akkor érettségizetsz, ha én vagyok a római pápa.

Annyira MÉG nem zöllött le az oktatási rendszerünk, hogy ilyen agyatlan senkik is érettségiztessenek.

2020. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
40%
Ezeket a kérdéseket amúgy ugyanaz az ember írogatja ki újra és újra, vagy ennyire sokan vannak rákattanva az érettségipánikra? :D
2020. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanaz, ő Balázska, a munkaügyis-alapítványiskolás kérdező, aki néha más-más "bőrbe" bújik.
2020. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%
Úgy vagy te tanár, drágám, ahogy én érettségiző. Szerintem nemes egyszerűséggel helyet is cserélhetnénk. Hagyd abba a hisztit és takarodj tanulni.
2020. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg kérdező, ha nem gyk-n jársz, akkor sokan egyet értenek a véleményeddel, megbecsülik és nem kezdenek el személyeskedni, sértegetni.
2020. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
34%
Az meg tényleg érdekes, hogy akkora vészhelyzet van a járvány miatt, hogy kórházakat kell kiüríteni, de több napon keresztül 100ezer ember mozgósítása nem jelent gondot.
2020. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%

Ilyenkor tényleg nem értem a moderátorokat. Már minden rendszeres gyakori látogató kapásból felismeri a stílusa alapján. De sose törlik a kérdéseit. Pedig van benne csupa nagybetű, van benne kötekedés, veszekedés, egyértelmű, hogy kamu.

Vagy valamelyik moderátor írja ki őket? :D

2020. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
85%

#27

Oké szia, én egyszer írtam hasonló kommentet amiben kritizáltam a moddereket, egy darabig nem igazán használhattam az oldalt. :D


Nekem a "EZ A LÉNYEG. EZ és NEM MÁS. NEM AZ HOGY MIKOR VAN AZ ÉRETTSÉGI. (...) Nem érted mi? Naná hogy nem." résznél lett egyértelmű hogy ez ugyanaz a kérdező aki kétnaponta kiírja ugyanezt, és oldalakon át tolja a "Nem érted mi??" károgást. :D

2020. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
86%

A másik kérdésnél töröltetted a válaszomat, pedig nagyon szépen megírtam, hogy nem értem a problémádat.

Ha nem tűnne fel napról napra változik a helyzet, mint ahogy Cili szerint a vírus dinamikája is. Ez a kedvenc mondatom tőle. Kicsit keveri a szezont a fazonnal, de nem lényeg. A lényeg az, hogy nyilván, ha úgy látják, hogy tényleg eljön az a bizonyos csúcs, akkor el fogják tolni, ennyi. Nem tudom miért olyan felfoghatatlan ez. Egyébként már hetekkel ezelőtt is volt arról szó, hogyha meg is lesz tartva az érettségi, akkor is változhat az időpontja, de ezt ennyire előre nyilván nem tudják megmondani.

A vak is látja, hogy a sötétben tapogatóznak, nem is kell vele foglalkozni. Élni kell tovább az életünket, kinek hogy lehet éppen és ennyi. Az érettségizők menjenek el érettségizni, amikor menni kell, vagy döntsék el, hogy halasztanak-e félelmükben. A házasulandók házasodjanak később, amikor már lehet, vagy házasodjanak két tanúval. A gyereket nevelők találják meg az otthoni napi rutinjukat, az álláskeresők igyekezzenek új állást találni, az idős családtagjukat gondozók, gondozzanak. Mindenkinek megvan ebben az időszakban a maga baja, foglalkozzon azzal. Nem az érettségi a világ legnagyobb dilemmája jelenleg.

Emberek nap mint nap bejárnak dolgozni. Sok sok ezren. Talán a tanárok zöme sem hal bele, ha 4-5 napot az iskola falai között kell tölteni.

Egyébként meg el lett mondva, hogy a járványnak akkor lesz vége, ha a társadalom kb. 70%-a átesett a víruson. Mindegy, hogy holnap, vagy két hónap múlva és mindegy hogy koronának diagnosztizálják, vagy majd influenzának, esetleg csak egy kis nyári megfázásnak, a többség át fog esni rajta. Akkor meg minek a hiszti? Legyünk túl rajta, aztán lépjünk tovább.

2020. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!