Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viszonyuljak a régi...

Hogyan viszonyuljak a régi tanáraimhoz, mint pedagógus kartárs?

Figyelt kérdés
Abba a suliba tervezek visszamenni tanítani, ahová általános iskolába jártam. Dolgozik ott még pár régi arc, velük hogyan kéne majd viszonyulnom? (Magázódás / tegeződés, milyen viszony legyen, stb)

2020. ápr. 22. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is engedd nekik feldolgozni az extáist hogy van aki még tanárnak megy, mert ez dícséretes.


Szerintem ha nem ajánlják fel magázás.

2020. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A viszony meg kialakul. Nem szükségszerű agyérgörcsöt kapni emiatt, adni fogja magát. Relax :)
2020. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Mondjad nekik, hogy 'Szelusz!'
2020. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet. A volt diák tanár lesz, s visszamegy a régi iskolába tanítani. Az ott még dolgozó, volt tanâraitól tart, előttük újra kisdiák lesz. Innentől vesztes helyzetben van. Amíg ezt nem tudja magában átértékelni, vesztes is marad. Sajnos ez van.
2020. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Barátságosan!
2020. ápr. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Munkahelyen csak tegeződés van. Ahol nem így van, ott probléma is van. Ha kollégák vagytok már más a viszony, így figyeld a környezeted és aztán simulj bele:)
2020. ápr. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnék, hogy tegezd őket, kb az első mondatod után megállítanak, hogy már kollégák vagytok, tegeződjetek.


Nekem a gimiben volt pár tanár, aki ugyanott tanult, némelyiket akkor szalajtották az egyetemről, más ott volt pár éve, mindegyik tegezte a kollégáit, akik persze a volt tanáraik, ofőik, igazgatóik voltak.

2020. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá.
2020. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!