Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha érettségin köhentek egyet,...

Ha érettségin köhentek egyet, akkor a felügyelőtanár nem fog a közelembe jönni?

Figyelt kérdés

Nem trollkérdés. De én egyszerűen utálom, ha valaki közel áll hozzám, vagy bámul munka közbe. Sokszor dolgozatnál ilyenkor megállok az írással is, és várom míg elmegy a tanár. Sőt, akik ismernek nem is jönnek oda inkább hozzám. Tudják, hogy nem puskázok, hanem egyszerűen zavar. Érettségin viszont nem tudom ki lesz a felügyelőtanár. Szerintetek nem fog hozzám közel jönni, ha köhögést imitálok?

Vagy egyáltalán szoktak most járőrözni? Mert hallottam olyan rémtörténeteket, hogy egy felügyelő sokáig időz egy padnál, nézi ahogy ír a diák.


2020. ápr. 22. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

It's big brain time 😂


Egyébként nálunk alapból nem jöttek oda anno nézni, mit írunk, illetve pár osztálytársam 99%, hogy puskázott a vizsgákon, mégse vették észre őket, szóval szerintem nincs miért aggódnod.

2020. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem foga a padodnál állni, nem fog járőrözni, de ne köhécselj, mert akkor kivág, mint hasas macskát szrni
2020. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de anno. nalunk fingott valaki es jol le lett cseszve az egesz osztaly, amiert elkezdtunk rohogni.
2020. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Én is utáltam anno, amikor odaálltak mellém a tanárok. Ráadásul az egyiknek egyszer szóltam is, hogy engem ez zavar. Akkor látszólag megértette, de az angol érettségin pont ő volt a felügyelő, és egyedül az én papíromat nézte percekig. Én pedig szépen abbahagytam az írást, és addig bámultam a tanár arcába, amíg el nem ment. Ott helyben nem fog leszidni, szóval te is kipróbálhatod ezt a módszert.
2020. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
A tanár ott ül egy helyben, ha valakinek kérdése van, ahhoz odamegy, ha Te nem hívod oda, nem fog odamenni.
2020. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) ment a zöld kéz. Megnyugodtam picit :)
2020. ápr. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!