Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 16 L vagyok. Miért küldenek...

16 L vagyok. Miért küldenek el mindig ha beszélgetni akarok?

Figyelt kérdés
A gimiben alig van barátom. Oda megyek a lányokhoz és megkérdezem,hogy beszélgethetek-e velük? Erre azt mondják,hogy menjek onnan. Annyira rosszul esik! Szeretnék egy megértő barátot! Szünetben nem szeretek egyedül kuksolni ):

2020. ápr. 30. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük, hogy mi a bajuk veled, akár most online is, így a legkönnyebb. Nem lehet, hogy irigyek rád valamiért? Szép táska, cipő? Amúgy meg ne engedd, hogy ki legyél szórítva, mert egy ember se érdemli ezt, igenis állj ki magadért, menj oda magabiztosan és mondd a szemébe hogy mi a baja veled!!
2020. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom hogy így van és nem tudom hogy miért csinálják ezt, de én beszélgetek veled ha akarod
2020. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy mellettem álltok, nagyon jól esik. Milyen jó,hogy vannak a világon kedves emberek! Én is szivesen beszélgetek veletek! Itt a honlapon nyugodtan írhattok priviben! :)
2020. máj. 1. 13:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Azóta megoldódott a helyzetet? Ha gondolod írhatsz nekem is
2020. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!