Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek hogy tetszik, hogy nem...

Nektek hogy tetszik, hogy nem kell iskolába járni, kert digitális oktatás van? Szeretnétek iskolába járni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 09:47
1 2
 11/13 Szegferd7 válasza:
82%
Így is úgy is szar a suli így a szülők vannak megszivatva és a tanárok meg ok nélkül sajnálva. Belepillantottám., és nálunk 2szer annyi tanulásra kijelölt cucc van, mint amúgy. Egyébként meg a szülő nem tanár így egy anyuka már a 4. Es matekot nem tanulta mert akkor mégmás volt. És 1 elsős szép írást se várjanak el mert nem pedagógus és nem ért hozzá. Úgyhogy, így sem sokkal, de jobb.
2020. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy tanár van aki "normálisan tanít" videókat és rajzokat csinál.Mások belinkelik más tanárok videójit.Én pedig értékelem azt az egy tanárt amúgy.Szerintem minden tanárnak más a stílusa tanításkor,az övéjükhöz vagyok szokva.Van aki legalább egy jegyzetet ír van aki azt mondja,hogy a könyvből és a videóból jegyzeteljünk.Én nyelv vizsgáztam volna nyáron,kiváncsi vagyok,hogy abból mi lesz.(Nem fizetem semmit még,így nem zavar.)A vicc,hogy az ének és a rajz tanár adja a legtöbb házit....
2020. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem volna egy ECL olasz felsőfokúra, áprilisban lett volna (ami még jó is lett volna mert szorgalmi közepe, vizsgaidőszakban nem akartam még azzal is foglalkozni), és az a gáz, hogy ráadásul ilyen "ritkább" nyelvekből évi 1-2 alkalommal lehet csak menni, angol meg német van csak többször. Így én most azzal is várhatok, talán decemberben megoldható lesz.
2020. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!