Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek haa ténylegesen...

Szerintetek haa ténylegesen lesz második koronavírus-hullám október környékény, akkor megint digitális tanítás lenne?

Figyelt kérdés
Remélem nem, és szeptembertől minden a régi lesz, mert már kezdek becsavarodni. Meg az hogy lemásoljuk az órai vázlatot nem hatékony "tanítás".
2020. máj. 3. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Migransokrol mostanaban pedig pont hogy semmi hir. A novemberi hullamrol ha jol tudom nem csak Orban Mikulas bacsi riogat.
2020. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10


Mert Orbán azt mondta.

2020. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A CDC is azt gondolja, hogy "télen az influenzával együtt lehetséges egy második hullám." Úgyhogy ez szerintem egyáltalán nem riogatás, hanem teljesen lehetséges.
2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt lehappolom. 😅😅😅 orbàn viktor mikulàs bácsi. Ő a rettegett mikulàs aki pènzutalvànyt vagy kisgrànàtot rejt az àgyadba. Ez komoly vicc
2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tessék, forrás:

[link]

2020. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"De honnnan az istencsodájából veszi a sok marha, hogy a vírus "vissza fog térni"?!"


Hová ment volna? Arról van szó, hogy most, hogy az egészségügy felkészült elengedték az egészet a gazdaság érdekében, mert élhetetlen egy olyan világ, ahol mindenki otthon ül a steril szobában évekig vagy örökké várva arra, hogy egyszer lesz védőoltás, vagy nem lesz, igazából senki nem is tudja, hogy mire várunk, csak várunk. Személy szerint qrva nagy felelőtlenségnek tartom, hogy azt kamuzzák (nem csak nálunk, hanem minden nyugati országban), hogy elmúlt a veszély és túléltük az első hullámot ahelyett, hogy bevallanák, hogy a gazdaság totális földbe döngölése hosszú távon sokkal nagyobb sz#pás lenne, mert ezen felbátorodva majd a veszélyeztetett csoportok is nekiindulnak a világnak és kevésbé vigyáznak magukra, pedig pont, hogy most kellene nekik különösen odafigyelni.

2020. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is unnom már,főleg hogy a szomszédaim nagyon szeretnek furni mostanság 5kor.Reggel 5kor,mint ha arra célozna,hogy most kell felkelnem és tanulnom.Komolyan mondom,hogy inkább kivárom a végét.Aztán kezdek megint suliba járni.Amúgy se értem,hogy miről beszélnek második hullám?Addig felszívódik vagy mi?
2020. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!