Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma arra jutottam gondolkodás...

Ma arra jutottam gondolkodás közben: hogy itthon nagyon nehéz szakmához jutni és elhelyezkedni ha nem vagy csókos?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad áll, hogy milyen szakmához jutsz, milyet választasz, és onnantól bizonyos fokig az is, hogy mit hozol ki belőle.


Nyilván vannak csókosok, vannak szintek. De a nagyja az egyénen múlik.

2020. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz,de teljes mértékben igaza van az 1# nek is.
2020. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak helyek és munkakörök, ahol ez igaz, de több van szerintem, ahol ha tudsz, jöhetsz, ha nem, nem.
2020. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Két szakma megszerzése ingyenes! Mi ebben a nehéz??
2020. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy milyen nehéz elhelyezkedni, az nagyban függ attól, hogy milyen szakmáról, és az ország melyik részéről, és városáról van szó.

Szakmát kitanulni pedig miért lenne nehéz? Nem értelek, kérdező. Tudtommal OKJ-s képzésekre bárkit felvesznek és az első ingyen van. Egyetemre is mehetsz megfelelő ponthatárral, vagy ha nincs annyi pontod, akkor önköltségesen.

2020. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs igazad kérdező. Szakmát simán tudsz szerezni (kettő is ingyenes). Az elhelyezkedés meg nem ismeretség kérdése, hanem csak egy jó CV es csak rajtad múlik.
2020. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!