Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki aszisztál valamihez, az...

Aki aszisztál valamihez, az az aszisztens?

Figyelt kérdés

#fogalom #gondolkodás #elme #aszisztál #aszisztálás. aszisztens
2020. ápr. 30. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerinti értelemben igen.
2020. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én olyanra gondoltam akinek a feje fölött történnek a dolgok, azaz csak asszisztál valamihez. Az nem asszisztens ugye? Hanem mi?
2020. ápr. 30. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted, hogy "elnézel" valamit, amiről tudsz, és erkölcsileg vagy jogilag szükséges volna tenned ellene, de mégsem teszel, akkor asszisztálsz hozzá.
2020. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. Én olyanra gondoltam aki tenne ellene (vagy érte), de nem ő irányít, köze nincs semmihez. Mint a teniszben a háló. Repkednek felette a labdák, de elkapni csak akkor tudja ha beleütik.
2020. ápr. 30. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor asszisztál, ha tudna tenni ellene, tudna alakítani a körülményeken, de nem teszi. Ha nem tud, az már nem az ő sara. Ilyen módon a háló sem "asszisztens".
2020. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hanem mi?
2020. ápr. 30. 10:21
 7/8 anonim ***** válasza:
A körülmények áldozata :'(
2020. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rájöttem. Kellék.

Kösz a segítséget.

2020. ápr. 30. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!