Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinek hogy megy a digitális...

Kinek hogy megy a digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Mi hiányzik nektek a suliból?

2020. máj. 14. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A közösség és az, hogy mindenről időben értesüljek.


Nálunk Teamsen, e-mailben és gyakran más felületeken keresztül is össze-vissza zajlik a kommunikáció, nagyon nehéz követni. A tematikában az volt például múltkor, hogy a kiselőadást elektronikus úton küldjük el a tanárnak. Én elküldtem e-mailben a határidő előtt 4-5 órával, visszaírt, hogy küldött e-mailt Neptunon keresztül, hogy Teamsre kell feltenni a megfelelő mappába. Ezt természetesen másnap vettem észre, mert reggelente olvasom általában a leveleimet, szóval késve adtam le. Persze, én voltam a hülye, nem akarom ráfogni, csak nagyon kényelmetlen, hogy nem tudom, melyik információt vegyem alapul és milyen felületen számítsak válaszra vagy hol tartják az órákat (például van, aki skypeon, van, aki discordon és van, aki Teamsen tart órát, a külsős oktatók e-mailben küldik a linket a dropboxra feltett anyagokhoz, szóval teljes a káosz)

2020. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is káosz van. Semmiről nem kapunk megfelelő tájékoztatást, pláne nem időben. Kiírja a tanár, hogy nem tart órát, erre random belépek a Teams csoportba és látom, hogy már fél órája megy az óra. Ma tudtuk meg, hogy hétfőn lesz a vizsgánk, mert ezt is hetek alatt nem voltak képesek eldönteni. Egyszerre kiadnak 20 tonna beadandót, aztán sopánkodnak, hogy mennyi idő lesz kijavítani és nincs is idő megbeszélni. Váltogatják a platformokat, mindenki mást használ, valaki egyszerre használ hármat. Olyan határidőket szabnak, amiket kb. senki nem tud tartani. Mindemellett nyilván a hallgató a hibás mindenért, mert biztos nem tanul, biztos lusta, biztos csal... Szerintem én lennék a világ egyik legboldogabb embere, ha bejelentenék, hogy bemehetünk vizsgázni és normálisan letudhatjuk a vizsgáinkat. Nekem nagyon elegem van az egészből.
2020. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!