Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lenne értelme egy középiskolai...

Lenne értelme egy középiskolai ballagásnak júliusban augusztusban? Mikor már rég a kézben az érettségi bizi is?

Figyelt kérdés

Komolyan felvetődött az ötlet hogy az iskola a ballagást megtartja mégis, de majd júl végén-augusztusban. Én nem tudom ez egy vicc, vagy aki kitalálta annak elmentek otthonról?


Az írásbelik lementek. A szóbelik nem lesznek egyáltalán. Az érettségi biziket nem osztják ünnepélyes keretek között, hanem jún 15-20 között átvehetőek egyenként.


És mindezek után majd augusztusban a bezárt, 1 hónapja lezárt érettségis nyári szünetes iskolában ballagás?

Ez vicc nyilván?

(ugyanakkor akiktől ez az infó jön, azok meg az iskola vezetőjétől hallották, vagyis mégse vicc)


2020. máj. 19. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg vicc. Júliusban már majdnem mindent szabad lesz és sokan fognak nyaralni, lehet lesz olyan osztálytársad is, aki már dolgozik.


Nekünk nem lesz semmi ilyensmi, csak a bizonyítványosztásnál egy beszéd, ünneplő ruhában és annyi.

2020. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már a kezemben az érettségi, elmenne a fülem mellett. Kit érdekel ha ők rendezkednek, nem kötelezhetnek ha nem akarsz 🤷‍♂️
2020. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Én eleve nem értem, mi értelme a ballagásnak úgy bármikor is, de a problémádat se teljesen tudom átérezni.

Vannak, akik szeretnének ballagást tartani. Jelenleg nem lehetséges. Később majd lehetséges lesz. Akkor miért ne tarthatnák meg? Szerintem logikus lépés.

2020. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Akkor miért ne tarthatnák meg?"


Hát tőlem! Én biztos nem leszek ott és ez lenne a lényeg hogy vagy mindenki ott van vagy minek az egész.

Ballagás fele-negyed létszámmal ? Hát sok sikert.

2020. máj. 19. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát de gondolom nem lehet kötelezővé tenni.

Úgy értettem, miért ne vehetne részt ilyenen az, aki szeretne? Ha az osztály fele megy el, akkor ők. Mondom, nekem eleve nem értelmezhető hogy miért akarna bárki ballagást tartani, de ha szeretne, akkor csinálja nyugodtan szerintem. :D

2020. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem mutatta valaki, hogy az ő gimnáziumukban online ballagás volt. Lement az igazgató beszéde, egy diák beszéde, utána a tanárok által otthon készített videót tették be, amin a tanár elbúcsúzott tőlük és egy fotó montázs is volt.


Szerintem ez még jobb is, mint ami szokott lenni, főleg, hogy amint mindenki megkapja az érettségit, már biztos, hogy az osztály felét vagy 3/4-ét nem fogja érdekelni a ballagás augusztusban, főleg, amikor már megkezdődik a beiratkozás az egyetemre, a gólyatábor (nem tudom az lesz e idén) vagy már javában dolgoznak vagy esetleg még nyaralnak.


Én magamat ismerve biztos elmentem volna egy augusztusi ballagásra és azt is tudom, hogy úgy kb 4 másik gyerekkel ballagtam volna. :)

2020. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!