Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan érzek lelkiismeret...

Jogosan érzek lelkiismeret furdalást?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek, viszont eléggé jól megfáztam, folyik az orrom, fáradt vagyok, könnyezik a szemem, nem érzek semmilyen ízt, így arra döntöttem, hogy holnap inkább bemegyek az orvoshoz.


Tanárok is azt mondták, hogy eléggé megfáztam, de nem mondták hogy orvoshoz kéne mennem.


Azért nem akartam már ma bemenni, mivel ugye nemsoká érettségi, próbaérettségiket írunk matekból, tételezünk történelem órán, és jobb lenne ottlenni, de így nem igazán tudok figyelni, de egyben mégis zavar valahol, nem szerettem sose lógni..



2018. ápr. 16. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Alapvetően amúgy jó tanuló vagyok, szóval nem tudom..
2018. ápr. 16. 16:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi már, ha 1x lemaradsz, akkor is betudod pótolni.

Ha mindig odafigyeltél az órán, akkor tudni fogod... :D

2018. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy kis megfázás nem ügy, én is mentem számtalanszor betegen suliba - egyébként a tanárok is jönnek simán. De ha tényleg nem tudsz koncentrálni, úgy jössz ki a suliból, hogy azt érzed, semmi haszna nem volt, akkor tényleg jobb lenne esetleg a hét legkönnyebb napján otthon maradnod és pihenni.
2018. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyan így szoktam érezni magam. Szinte soha nem is hiányzom :D

Nem lesz semmi baj, gyógyulj meg. Betegen amúgy is nehezebben megy a figyelés. Érettségire meg egyedül is gyakorolhatsz/tanulhatsz ha ezen aggódsz

2018. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!