Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akkor is lehet egy tanár a...

Akkor is lehet egy tanár a kedvenc tanárom, hogyha annyira nagyon sokat nem beszélgettem vele, csak szimplán nagyon szimpatikus?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemet nyomtam, de nem trollkodásból.


Nézd, persze, hogy lehet a kedvenc tanárod, mert te döntöd el, de igazából egy számodra szimpatikus képet alakítasz róla ki.


Nem volt még incidensed, amit együtt oldottatok meg, alig beszéltetek, így nem tudhatod, hogy tényleg hordozza e a tulajdonságokat, amikkel felruháztad.


Lehet láttad, hogy Marikát megvigasztalta, amikor sírt, vagy Tomikának nem írta be az egyest, de nem tudsz saját élményt, tapasztalatot mondani. Lehet, ha tanácsért fordulsz hozzá, nem fog úgy segíteni, ahogy elvárnád, lehet, ha beszélnél vele, nem fog úgy hozzád szólni, ahogy szeretnéd, lehet, ha kérdezel a tananyaggal kapcsolatban, nem fog hasznos választ adni, stb.


Nekem is volt egy tanárnőm, aki nagyon szimpatikus volt, ráadásul sok hasznos információt tudtam meg a témakörben, amit tanított, nagyon kedveltem, de kiábrándultam belőle, amikor egyszer négyszemközt a tárggyal kapcsolatban beszéltem meg vele valamit.

2020. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem beszélgettem vele sokat

A mai napig nem tudja hogy mindig is ő a kedvenc tanárom 😢

2020. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!