Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A baràtnöm azegyik fösuliscsop...

Davidddka kérdése:

A baràtnöm azegyik fösuliscsoporttàrsàval àllmodot. A hàzukba volt a szüleivel ès hùgàval beszèlgetet. Mikor gf. Kiment a konyhàba. Làtta nagyon baràtsàgsnak ès boldogak. A sràc hozot magàval a csaj kedvenc kajàjàbol. De ö elutasitota. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Anyit kell tudni, mikor elkezdtünk ismerkedni rà 2,3 hètre a sràc bevalota neki hogy tetszik neki. De ö mondta hogy nem akar töle semmit. Mert vagyok neki. A sràc probàlkozot tovàbbra is. Egy nap mikor nem mentbe a suliba. A sràc meglàtogata otthon, èpp akkor beszèltünk. Ès az anyàt kèrdezte hogy van az àllapota mièrt nem ment suliba? A kedvenc kajàjàt vette neki. Egy nap a sulibol haza fele, a sràc megragadta a kezèt ès kihuzta a parkoloba hogy elmenyenek a sràc haverjàhoz hogy befejezèk a projecktet amit kaptak feladatnak. Megnyertèk. Kèsöbb ugyan ugy irogatot neki el is hivta hogy talàlkozanak de mondtam neki hogy ne menyen mert nem bizok a sràcban. Legutòbb egy melegitö nadràgot vett neki a tökèletes mèretet. Ez egy kicsit furcsa ès idegesitö. Ès azota is kèrdezgeti hogy mièrt nem jàrbe. De a csajnak nincs òràja mivel màsik helyre megy àtt. Bizok a baràtnömben, de a sràcban nem. Vajon mit tegyek, vagy csak szarjak a sràcra? Nem akarom emiatt elveszteni. Köszönöm a vàlaszokat. A sràc Katolikus, ö iszlàm egy ideje èn is.

#Àllom megfejtès #idegesitö èrtetlen ismerös
2019. ápr. 24. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne iszlám legyél, hanem nyelvtan
2019. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...de ugye Te nem vagy fősulis?
2019. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Haha. Nem nyelvtan kèpzèst kèrtem, hanem tanàcsott.
2019. ápr. 24. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem birtokolhatod a barátnődet, ha menni akar had menjen. Annyit tehetsz, hogy bízol benne. Ne nyaggasd! Add önmagad, légy őszinte vele, szeresd! De ne akard irányítani az akaratát!

Az az igazi szeretet, ha el tudod fogadni azt is, ha nem téged választ. Különben a kapcsolatotok egy börtönné válik.

2019. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az álomban, ha valaki elutasítja a kaját. Azt jelenti nem kér a gondoskodásból, amit felkínáltak neki. De az életét hajlandó megosztani a sráccal(házukban volt).
2019. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3.ès 4. vàlaszoloknak. Màr èn is belàttam,hogy igy kell tenem. Nem szabad se az akararomat se butasàgomat ràeröltetni. Ha valami gondunk bajunk van jobb tisztàzni mint rejtegetni egymàs elöl. Ezt jelenti a pàrkapcsolat hogy minden roszat megosztunk a màsikal. De nem bántjuk egymàs emiatt. Elkel engedni, ha szeret velem marad, ha nem akkor nem ö az akit a sors nekem szànt. Mint kiderült a sràc màsnap elment a hàzba ès ez megtörtènt ahogy leirtam csak màskèppen. A faterja nem volt otthon,megettük a kajàt, de a sràcbòl nem kèrtünk mert nem ment be, tudta hogy ott vagyok igy nem pofàtlankodot be xd. Tiszteletbe tartota. Ha meg csak fèltèkenykedek csak megfolytom vele, elkergetem a madàr is csak akkor dalol a legszebben mikor szabad.
2019. ápr. 27. 06:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3.ès 4. vàlaszoloknak. Màr èn is belàttam,hogy igy kell tenem. Nem szabad se az akararomat se butasàgomat ràeröltetni. Ha valami gondunk bajunk van jobb tisztàzni mint rejtegetni egymàs elöl. Ezt jelenti a pàrkapcsolat hogy minden jòt, roszat megosztunk a màsikal. De nem bántjuk egymàs emiatt. Elkel engedni, ha szeret velem marad, ha nem akkor nem ö az akit a sors nekem szànt. Mint kiderült a sràc màsnap elment a hàzba ès ez megtörtènt ahogy leirtam csak màskèppen. A faterja nem volt otthon,megettük a kajàt, de a sràcbòl nem kèrtünk mert nem ment be, tudta hogy ott vagyok igy nem pofàtlankodot be xd. Tiszteletbe tartota. Ha meg csak fèltèkenykedek csak megfolytom vele, elkergetem a madàr is csak akkor dalol a legszebben mikor szabad.
2019. ápr. 27. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!