Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Mit szóltok az...

Tanárok! Mit szóltok az iskolarendészet - őrség ötletéhez? Én a leghatározottabban támogatom!

Figyelt kérdés

Már feltéve ha normális őrök jönnek és nem a bankokból ismert sörhasú szódásüveg szemüveges vénemberek...

Abszolút támogatom az ötletet!


Ti tanárok mit szóltok hozzá?


Nagy könnyebbség lesz, ha egy „balhés“ diákot mint azt a bizonyos macskát vágnak ki az óráról, ha nem bír magával!


2020. jún. 13. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekeket nem erőszakkal kéne nevelni.
2020. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Ja, ha pofátlan a gyerek akkor kapja majd a Kádár-kolbászt.


Ismét gratulálok a Fidesznek.


Üdv, Németországból.

2020. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem oldja meg teljesen a problémát. Nyilván nem fogják megkorbácsolni az erőszakoskodókat. Meg nem minden iskolában lesz.
2020. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Normálisabb iskolákban felesleges. Olyan iskolákban ahol mindennapos a tanár vagy diákverés lehet elkéne.
2020. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt támogatom, hogy legyen egy, vagy legfeljebb két ilyen őr az iskolában, és csak akkor intézkedjen, ha fizikai bántalmazás van kilátásban. Viszont ha a gyerek csak hangoskodik, produkálja magát, akkor azt a tanárnak kell intéznie, hiszen ez is a feladatkörébe tartozik. Jó dolog a védelem, de ha agyonszabályzol mindent, akkor egy ponton túl nagyon rossz vége lesz mindennek.
2020. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy ez semmire nem jó. Ha a szerencsétlen fizikatanárnőt megkéselik, utána már lehet megbotozni a gyereket, de attól a probléma nem lesz megoldva. Előre meg úgysem lehet tudni.


Akkor tehát minek? Megfélemlítési céllal? Azt hittem ez Európa. Szóljatok, ha rosszul tudom.

2020. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
6: nem mintha az USA-ban nem lennének őrök.
2020. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Úgy beraknám az őrség ellenzőit egy kicsit sötétebb borsodi suliba...
2020. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Itt is szükséges!!


Nyilván nem a Fazekasban vagy a Lauderben lesznek iskolarendőrök...

2020. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
1-es, ezt a balhés gyerekek szüleinek mondd! Ui. otthonról hozzák az effajta viselkedést.
2020. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!