Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Helyeslitek az iskola őrség...

Mindentudó99 kérdése:

Helyeslitek az iskola őrség felállításàt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 09:47
A kérdező szavazást indított:
Helyeslem tenni kell már valamit az erőszak ellen.
Nem lesz eredménye.
Helyeslem. Aki nem viselkedik annak a szülei ne kapjanak családit.
Ne csak a családit a családi adókedvezményt is felezzék bizonyos időre viselkedési problémák miatt.
47 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Helyeslem,nagyon is!
2020. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Több iskoláról olvasni, ahol a tanárt elverik a diákok, de olyant is, ahol a diákok terrorizálják az osztálytársaikat. Remélhetőleg az iskola őrség ezeket a problémákat orvosolja.
2020. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Az iskola őrség reméljük megvédi Orbán erőtartalékait a sok agresszív, primitív és rasszista tanártól!
2020. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2020. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
Helyeslem, de ez csak részmegoldás. A szándékos, irányított szegregáció egy fokkal jobb lenne, de a leghumánusabb valódi megoldás a teljes apartheid.
2020. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Règen voltak kisegítő iskolák. Szerintem teljesen jó volt. Ma már ezt se lehet
2020. máj. 31. 11:20
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Kényszermegoldás.

Az agresszív diákokat ki kellene rúgni a "normális" iskolákból, és külön iskolába járatni őket (tudom, ez sem lenne "jó" megoldás, de olyan nincs is). OTT kellene iskolaőr (vagyis több). Az, hogy már itt is oda jutottunk, hogy kialakítanak egy ilyen iskolaőri rendszert széles körben, rettenetesen elkeserítő és szánalmas a társadalmunkra nézve. Én mindig elleneztem a régi korok tanári túlzott hatalmát is, de ennél még az is sokkal jobb volt, amikor a tanár minden következmény nélkül lekeverhetett egy hatalmas pofont a diáknak, ha olyan volt a helyzet - és pisszenni sem mert senki az órákon.

2020. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
22%
Teljes tévút. A gyerekeket nem erővel kell fegyelmezni. Ez csak tünetkezelés, nem megoldás a problémára, így pedig összességében drágább lesz, nem hatékony és talán még ront is a helyzeten.
2020. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
#8 A cigányokat csak erővel lehet fegyelmezni.
2020. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Akik csak az erőből értenek, azokat csak erővel lehet fegyelmezni.
2020. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!