Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha állandóan...

Mit tegyek, ha állandóan fitogtatja a tudását meg a hozzáértését az osztálytársam, akit alapjáraton nagyon kedvelek?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, aki focizik és futsalozik. A Dél-Nyugati bajnokságokat rendre az ő csapata nyeri és ők az elsők. Voltak már országos bajnokságon is, ott a 8. helyet érték el a 60 valahány foci csapatból. Voltak már Montesilvanoban is, ott egyszer 2. Másodjára 3. helyezettek lettek. Ez az osztálytársam a legjobb a csapatban, vagy gólkirály, vagy legjobb játékos, de mindig kap valamilyen kitüntetést. Most gyerekként a felnőtt NB1-es bajnokságban kapott lehetőséget, és ott is megállta a helyét. Tud dekázni, freestyle-ozni. Én olyan fél éve kezdtem el dekázni tanulni. 83 a rekordom. Még nagyon kezdő vagyok, mert amíg nem tapasztalom ki a labdát, addig csak 6-7-et tudok dekázni vele. Miután megszoktam a labdát meg a cipőt is, már megy olyan 30-40, amikor meg már jól begyakoroltam, addig megy 50-60-70.

Így volt ez tegnap is. Felvettem a labdát, dekáztam vele 8-at. Erre odajött az a qrva gaci osztálytársam, és dekázott 123-at. Az én lejáratásom volt a célja. Mrg ott csinált világköröket meg minden. Miért kell mindig odappfátlankodnia és megaláznia a másikat?


Gondolkodtam azon, hogy elmegyek futsalozni, mivel van kedvem hozzá, szeretem is, pörgős és fitten tart. De mivel ő is ott van annál a csapatnál, így nem tudnék érvényesülni, mert amikor nem a nagyokkal vannak futsal meccsei, akkor jön hozzánk.



2020. jún. 15. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak labdázás odamész és rugdalod ő is rugdalja majd max az öltözőben áltok egymásba de ha te nem szeretnél vele játszani mert"önzőzne" akkor menjél másik csapathoz.
2020. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"akit alapjáraton nagyon kedvelek?"


"Erre odajött az a qrva gaci osztálytársam"


Hogy beszelnel rola, ha nem kedvelned? Amugy az egesz ugy jon le, hogy terhedre van, hogy jobb nalad, meg hogy ezt ki is mutatja. Nem baj az, ha ot tekinted szintnek, csak ne csapjon at feltekenykedesbe, mert nevetseg targyava valsz. Nyilvan o is rengeteget gyakorolt ezert, nem csak az olebe pottyant a siker.

2020. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!