Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Visszaírjak a szaktársamnak,...

Visszaírjak a szaktársamnak, ha rohadtul idegesít vagy letilthatom?

Figyelt kérdés
Közös projektben vagyunk, annak is a végén, de már rohadtul elegem van belőle... Folyamatosan pattogott, mindenkit csesztetett, ha valaki nem úgy ugrált, ahogy ő fütyült, akkor már olyan megjegyzéseket tett, hogy nekünk derogál a munka. Elegem van belőle, megalázó és bicskanyitogató a stílusa. Ma megint rám írt, nem tudom, mivel, valamit kérdezni akar elvileg, de nincs kedvem vele beszélni. Igazából mindenki be tudja már fejezni a projektet egyedül. Nem akarok közellenség lenni, de szívem szerint letiltanám (egy másik lány már megtette így is. Mit csináljak vele? Teljesen lehúz, de nem akarok szemét lenni. Múltkor az egész munkaidőm azzal telt, hogy a taknyoskodásán vitatkoztam vele, de csak nem állt le.
2020. jún. 17. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd
2020. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le te is. Ha mar ketten tiltjatok akkor nem titeket fognak hulxenek nezni. Legy bator, en anno nem voltam eleg tokos hozza ilyen szituban.
2020. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írd meg neki ezt...


Ha meg normálisan közelít feléd, akkor meg emberi módon válaszolj.


A hírtelen letiltás egy passzív agresszív gyáva döntés, mert nem bírok leírni a másiknak hogy "Bocsi, egy kicsit túl sok vagy. Légyszíves ne keress minden hülyeséggel csak akkor ha tényleg szükséged van a segítségemre".

2020. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!