Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos a szaktársam elégedetlen...

Jogos a szaktársam elégedetlensége? Tényleg én volnék a bunkó?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, és ma van az ősziszünet utolsó napja, kedden pedig lesz egy zh. Az egyik szaktársam megkérdezte, átküldeném-e neki a jegyzeteimet, mert nem olvasta el a 300 oldalt, amit kellett volna, és nem ért semmit. Én pedig átküldtem neki a jegyzeteimet. Erre fel van háborodva, hogy olvashatatlan az írásom, leglaább begépelhettem volna. Én pedig közöltem vele, hogy én így szoktam jegyzetelni, ha nem tetszik neki, akkor nyugodtan jegyzetelhet ő is, vagy megdobhat 10000 Ft-tal, és begépelem neki a jegyzeteimet, hogy el tudja olvasni. Erre azt mondta, bunkó vagyok.

2017. nov. 5. 11:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*legalább
2017. nov. 5. 11:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném az ilyet az anyjába, nem finomkodva.
2017. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Neked van igazad.
2017. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a bunkó a történetben.
2017. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem már eleve a kézírott jegyzetekért kérhetnél pénzt.
2017. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő a bunkó, nem te.

Te megtanultál írni, ő meg tanuljon meg olvasni.

2017. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy bunkó. Akkor sem lettél volna az, ha nem küldöd át neki. Mégis mire fel? Áldhatta volna a neved, hogy megkapta ingyen, erre még le is csesz? Többet szóba nem állnék ilyennel.
2017. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem túl szofisztikáltan küldtem volna el a jó édes K anyjába, hogy azt csicskáztassa. Innentől nehogy küldj neki bármit.
2017. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira vészes lett volna, akkor is megköszöntem volna, esetleg visszaadtam volna, és elkérném olyanét aki szebben ír! De mi alapján várja már el, hogy begépeld neki, úristen....


Amúgy szerintem az is baj, hogy az ő fogalom tárában ilyen nem ismert, hogy pénzért segíteni, pedig ez normálisabb dolog, mint elvárni, hogy vesztegesd több óra idődet a kedvéért.

2017. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy, nem lehet hogy csak poénból írta?
2017. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!