Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ajándékötletek?

Ajándékötletek?

Figyelt kérdés
Magyar tanáromnak (nő) szeretnék venni vmi ajándékot 5000-10000 Ft értékben. Amit tudni kell róla, hogy imádja a verseket és könyveket. Nem szeretnék semmi felé tömeg ajándékot (csoki,virág) gondolkodtam abban, hogy veszek neki líra ajándékkártyát, emellett írok neki vmi szépet. Mindenképpen vmi személyeset szeretnék neki. Ötletek?

2020. jún. 18. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a könyvutalvány egy nagy jó ötlet, mellé egy kedves kis üzenet, ezzel nem tudsz mellélőni, hiszen olyan könyvet vesz belőle ami érdekli.:)
2020. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kézműves, vagy vmi extra kivitelezésű könyvjelző. Esetleg könyvkabát/táska/tok.

A könyvutalvány is jó ötlet, de én idegenkedem attól, hogy számosítva van az értéke.

2020. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nyilván könyv

és valami saját készítésű, kézműves dolog


pl: írhatsz neki te egy verset vagy novellát, süthetsz sütit, készíthetsz könyvjelzőt, könyvborítót

2020. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!