Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ajándékötlet osztályfőnőknek...

Ajándékötlet osztályfőnőknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnökömet húztam,és nincs ötletem,hogy mit vegyek neki.Valami kreatív,poénos dologra gondoltam.Egyébként 45 év körüli és nő.Nwgyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

2019. dec. 7. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy finomabb doboz bonbon, vagy nézz szét ajándék üzletben. Én egyszer virágosnál találtam a legjobb ajándékot. Ott vannak mindenféle kis díszek, angyalkák, ledes cuccok.
2019. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Pamutlabormhu oldalon rendelhetsz tanáros pólót neki.
2019. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer húztam ofőmet. Szeretett olvasni, én meg találtam egy könyvet, amiben egy író híres idézeteit ollózták össze. Az ajándék átadások után bontotta ki egyszerre mindenki azt, amit kapott. Én fél szemmel néztem és láttam, hogy érdeklődve forgatja a könyvet.


Érdemes valami részletre odafigyelni, amit elmondott órán magáról.


Van gyereke? Ha fiatalabb, esetleg mesekönyvet adhatsz neki azzal a címszóval, hogy még több értékes időt tölthet a gyerekével. Mondjuk ez akkor jó, ha a gyereke ovis vagy kisiskolás, ha már van 10+, akkor ne. :)


Ha nincs gyereke vagy túlkoros már a meséhez;


Élt külföldön? Vagy melyik ország vonza jobban? Tanít nyelvet?


Pl vannak olyan boltok, ahol külföldi édességeket árulnak. Tegyük fel, spanyolt oktat vagy imádja Spanyolországot, oda jár nyaralni vagy álmodozik róla; veszel neki egy doboz Turron-t.


Ha nem nyelvet tanít vagy egyik országnak se a szerelmese;


Mit tanít a nő? Esetleg a tantárgyal kapcsolatban adhatsz neki valamit. Ha jó a humorérzéke, akkor még valami poénosat is - pl töri tanár; van egy képregény, ahol az első kockában panaszkodik a felnőtt a gyereknek, hogy régen minden jobb volt, a következő kockában korábbi évekből panaszkodik a felnőtt a gyereknek, hogy régen minden jobb volt, ez megy az ősemberekig meg a dínókig képkockánként és az utolsó képen a baktériumok úsznak a vízben és mondják, hogy "Mi vagyunk a legjobbak".

2019. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még valami eszembe jutott, ha nem sikerül humoros ajándékot találni, teheted humorossá az átadását. Csináld úgy, hogy egy papírra ráírod, hogy "És akkor most jöjjön az igazi ajándék". Ezt berakod egy üres dobozba (hogy nehezebb legyen, tehetszt némi hungarocelt vagy valami nehezet bele).


A dobozt becsomagolod.


A becsomagolt dobozt is becsomagolod. Beteszed egy dobozba némi humgarocellel. Becsomagolod. Majd újra.


Becsomagolod mondjuk ezt a papírt három dobozba meg tíz réteg csomagolópapírba.


Én eljátszottam.


A húzottam mindig levette egy csomagolópapírt és ott volt a következő. Hagytam üzeneteket a csomagolópapírra ragasztva, hogy "Jól van kiszórakoztam magam, a következő már az ajándék lesz", majd letépte és ott is volt a következő csomagolópapír, rajta a papírral, hogy "Hehe, vicceltem"


A végén meg jót nevettünk, hogy a semmiért bontogatott és vigyorogva átadtam az igazi ajándékát. Ja és mindenki velünk nevetett. :)


Utána a csomó csomagolópapírt szétosztotta, tehát még jól is jött a többieknek a családnak szánt ajándékokhoz. :)


Ha Ti is csak a végén bontotok ajándékot, érdemes szólni az átadásnál, hogy szeretnéd, ha most nyitná ki - ha nem mersz szólni se gáz, igazából amikor együtt bontjátok az ajándékot is odanéznek majd páran a tanárra, hogy hány csomagolópapírt vesz már le.


Fontos, hogy amíg nem jutott el a papírig, amire írtad, hogy "És most jöjjön az igazi ajándék", ne vedd elő az igazi ajándékot. Azért is, mert, ha van poéngyilkos osztálytársad, aki észreveszi, már levágja az egészet és lelövi a poént.


Ha meg valaki így is tenne megjegyzést, hogy "Fogadjunk semmi sincs benne", akkor nevess egyet. :)

2019. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!