Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha 11.-ben év végén hármas a...

Ha 11.-ben év végén hármas a bizonyítványom akkor érettségin tényleg bukni fogok jövőre?

Figyelt kérdés

A bizonyítványom ma kaptam kézhez. Minden tantárgy amit csak oktatnak, 3-as. Egyedül a magatartás a 4-es de azt nem számítják bele. Anyám mikor meglátta megkérdezte, hogy "nem baj e ha ehhez nem gratulálok?"

"Mondom nem, semmi baj, a lényeg, hogy én meg vagyok elégedve magammal"

Aztán ekkor hozta fel, hogy majd érettségin is ezt mondd a bukásod után"

Kérdem, hogy: "miért buknék meg?"

Azt mondja : "Nálunk csak annak volt esélye a ketteshez aki legalább egy négyes 11.-es év végi illetve 12. Félévi bizonyítványt össze tudott szedni. Én is 4-es voltam matekból pl de érettségin csak nyögvelős kettest kaptam"



Ez tényleg igaz, hogy ennyire nehéz az érettségi?



2020. jún. 25. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Iskolától meg a tanártól függ, de tényleg. Van, amikor az iskolában egy diák rosszabb jegyet kap, mint az érettségin. Matekból pl. nekünk eléggé jó tanárunk is volt, és meg is követelte a tudást, nehezebb feladatokat vettünk át, mint azok, amik érettségin vannak. Így nem csoda, hogy a matek egy gyerekjáték volt. Persze van, amikor a tanár “megelégszik” kevesebbel, és nem kell annyit tanulni, mint amennyit az érettségi megkövetel, ez szerintem azonban csak a gyengébb iskolákra igaz.

Az, hogy meg fogsz bukni érettségin, mert hármas bizonyítványod van, nagy hülyeség😂😂😂 Nálunk voltak, akik 11 félévkor buktak, mégis lett érettségijük.

Egyébként is, miért kell a szülőknek gratulálniuk?😂 Nekem sosem gratuláltak a szülők semmihez, kitűnő érettségihez sem. De nem is követelték meg sosem, bátyám pl. pocsékol tanult, de elfogadták.

2020. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jegyektől függ. Hanem attól, hogy tanulsz-e.
2020. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, én is 3-as tanuló voltam, és 4.4 lett az érettségi átlagom. Tanulj szorgalmasan és sikerül!
2020. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Miért buknál meg? Az érettségire egy kicsit mindenki jobban hajt. Lehet, hogy jobb lesz az érettségid, mint a 11.-es bizid! Szerencsétől is függ az érettségi! Azért húzzál majd bele! Sok sikert!
2020. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Hogy mennyi tudást takar egy jegy, vagy jegyek átlaga, azt nem könnyű pontosam megmondani. A saját tudásodat te tudod felmérni, nézz meg egy-két érettségit, azt javaslom. Ha látod majd mennyire megy, el tudod dönteni, hogy aggódnod kell-e.
2020. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Az angol tanárom megbuktatott 12. fél évében:DD 3-as lett az érettségim belőle.
2020. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Akkor nekem ötös lesz? 🤔😆
2020. aug. 12. 12:24
 8/8 anonim válasza:
100%
6-os vagyok.Nem fogsz megbukni :) és szerintem nem volt nehéz.
2020. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!