Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen kollégiumi jelentkez...

Egyetemen kollégiumi jelentkezésnél beírjam a pályázatba, hogy egy másik egyetemmel is van jogviszonyom? Ez többlet pont lehet vagy inkább negatív pont?

Figyelt kérdés

Pontosabban passzív féléven vagyok. Mivel az a szak nem tetszett, újrafelvételiztem. 2 passzív félévem volt ott, vagyis az a jogviszony meg is fog szűnni kb szeptemberben, mert csak 2x mehetek passzívra. De visszamenni semmiképp sem akarok oda.


Ugye van ilyen kérdés, a kollégiumi jelentkezésnél, hogy van e jogviszonyod más egyetemmel is.

Tavaly megadtam, hogy igen, nem tudom idén is megadjam e vagy inkább ne.



2020. jún. 26. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy hamarosan megszűnik a jogviszonyod a másikkal, akkor kb felesleges beleírni.
2020. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!