Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik tanárom látott...

Az egyik tanárom látott oldalról, de a telefonomban voltam merülve, nem köszöntem és ő sem. Nagyon illetlen voltam?

Figyelt kérdés
A kutyámat most műtik egy órája, súlyos az állapota szóval nagyon izgulunk miatta. Éppen apának írtam, hogy mi van vele és csak utána vettem észre hogy el sétál előttem a tanár. Nagyon illetlennek nézhetett? Egyébként mindig szoktam köszönni minden tanárnak
2020. febr. 24. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy.. Már el is felejtette.
2020. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt, hogy nem köszöntem egy tanáromnak és a következő órán a többiek előtt dorgált meg érte. Elmesélte később, hogy az ő gyerekkorában is megesett, hogy elbambult és nem köszönt egy tanárnak és megbüntették érte, mert tiszteletlen volt.


Ebből kiindulva lehet, hogy kapsz egy enye-benyét, lehet nem is törődik vele.


ha felhozza a témát szépen keresd fel óra után vagy, ha óra utána folyosón kap el akkor ott helyben mond el neki, hogy mi a szitu és kérj tőle bocsánatot.


De, ha nem lesz következménye, akkor hagyjad, legközelebb majd odafigyelsz.


Jobbulást a kutyusnak! <3

2020. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm:) Eddig minden rendben van vele szerencsére :)


Amúgy a tanárra vissza térve nagyon fiatal tanár max 30 éves lehet, és nagyon jó fej is szóval nem hiszem hogy mondana bármit is:D

2020. febr. 24. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor minden jó, ha a vége jó! <3
2020. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Minden rendben van a kutyámmal <3 nagyon boldog vagyok, most már nem is izgat ez a tanáros dolog:D
2020. febr. 24. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!