Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták, mit éreztek, ha...

Egyetemisták, mit éreztek, ha így a nyár folyamán rátok ír az egyik évfolyamtársad?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, ha kedves, és évkezdéskor ő jutna először eszembe, akihez odaülhetnék.
2020. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Azt hogy valamiből bukott, és már most kellenek a jegyzeteim. 🤣
2020. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen kapcsolatom van vele.

Ha egy barátom, semmi meglepő nincs benne, hiszen már tavasszal elkezdjük tervezgetni a nyári programjainkat.

Ha egy olyan, akivel jóban vagyok, de ennyi, akkor beszélgetnék vele és esetleg rákérdeznék, hogyhogy rám írt.

Ha egy olyan, akivel rosszban vagyok (bár ilyen jelenleg nincs), akkor meg se nyitom az üzenetét.

Ha egy olyan, akivel sose beszéltem és a nevét se tudom, megkérdezném, hogy miben segíthetek, mert úgy gondolnám, hogy biztosan valamilyen hátsó szándékkal írt.

2020. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát attól függ, hogy miért. Az első gondolatom tuti az lenne, hogy valamiben segíteni kell neki, nem tud valamit, nincsen jegyzete stb., mert 90%-ban ilyenek miatt szoktak. Ha más miatt írna, akkor furcsállnám vagy meglepődnék rajta... nem venném rossz néven, beszélnék vele vagy adott esetben örülnék is neki stb., csak nem érteném, mert amúgy nem vagyunk olyan kapcsolatban, nem szoktunk egyetemen kívül találkozni vagy beszélgetni senkivel sem. Valakivel váltunk pár szót stb., de a többségével semmi vagy csak tényleg ilyen jegyzet-csoportmunka stb. téren. Szóval nem nagyon érteném, hogy miért pont a nyár közepén, de nem zavarna vagy ilyesmi.
2020. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :D

Kedves 3-as, te kit tartasz barátnak, mi a lülönbség a jóban vagytok és a barátság között?

2020. júl. 17. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Jegyzetet akar
2020. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!