Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot adhatnék neki?

Milyen ajándékot adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy férfi tanárról lenne szó, akit szeretnék majd megajándékozni. Nem akarok "klisés" dolgot adni, hanem valami személyre szabottabbra gondoltam, mert jó viszonyban vagyunk, viszont a probléma az, hogy túl sok mindent nem lehet róla tudni. Annyi biztos, hogy imád olvasni és szereti az angol irodalmat és az angol nyelvet. Ti mit gondoltok, van valakinek jó ajándékötlete? Ha igen, ne tartsa magában!

Előre is köszi a segítséget!



2020. júl. 31. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy könyvet (olyan stílusút amit ő szeret) és köss rá egy masnit. :)
2020. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó viszonyban vagytok, beszélgess vele pld a hobbyjairól, és puhatolóddz óvatosan. Ha csak olvasni szeret, akkor is érdekes lehet, hogy miket (ami még nincs meg neki).
2020. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy könyvet az angol irodalomból. Csomagold be valamilyen brit mintás cuccba, aztán kész is.
2020. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol lehet beszerezni ezt a könyvet, de szerintem ez jó ajándék lehet neki: [link]
2020. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!