Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért néznek hülyének az...

Miért néznek hülyének az osztálytársaim, mert introvertált vagyok és komplikáltan gondolkodom?

Figyelt kérdés
Folyton ez van. Olyan kétértelmű kérdéseket tesznek föl, hogy egyszerűen nem tudok átsiklani rajtuk. Mindenki egyszerre mond egy választ, ami a tanárnak helyes, de közben én még 3-mat tudok, ami ugyanúgy helyes..
2020. aug. 1. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Mert introvertált vagy és komplikáltan gondolkodsz.
2020. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Már annyi különleges gyerek van itt, hogy nem lehet számontartani.
2020. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
A túlgondolás nem komplikált gondolkodás, hanem szétszórtság.
2020. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, mégvalaki, aki rendkívül értelmes és különleges, körülötte pedig senki meg sem közelíti azt a hatalmas értelmi szintet, mint ami az övé :)
2020. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"különleges"? dehogy. csak épp nem értem, hogy egy olyan kérdésre ami kevés infót tartalmaz hogyan lehet egy konkrét választ adni?

Akkor holnap találkozunk a cba-nál. Mindeki: oké, rendben. És mindenkinek egyértalmű, hogy a sulihoz legközelebbi cba-nál kell találkozni.

Én meg ha visszakérdezek, hogy mégis melyik cba-nál, akkor mindenki fúúzik és hülyének néznek.

Már bocs, deén konkrétan 3 cba-t ismerek a környéken, nem tudom h,ogy éppen melyiknél talizzunk.

2020. aug. 1. 20:09
 6/19 A kérdező kommentje:
Azo ka válaszok, amiket mindenki hallani akar a kérdéseire, elgyen az tanár vagy diák csak feltételezetten a helyes válaszok. az, hogy félreérthető és mehetnék én a békéscsabai cba-bais az meg persze hülyeség. na szép :(
2020. aug. 1. 20:11
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

"Már bocs, deén konkrétan 3 cba-t ismerek a környéken, nem tudom h,ogy éppen melyiknél talizzunk."


Hát a komplikált gondolkodásoddal kérdés nélkül is kikövetkeztethetnéd, hogy nyílván a legközelebbiről van szó, nem a békéscsabairól. Meg hogy arról, ami a legtöbb embernek praktikus. Ahogy mindenki más.

2020. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

"csak épp nem értem, hogy egy olyan kérdésre ami kevés infót tartalmaz hogyan lehet egy konkrét választ adni?"


Lásd a saját kérdésed...

2020. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a-aa. 7-es. 2 cba van 100m-es körzetben. lépésre ki kéne számolnom hogy épp melyik van közelebb? Modntam, hogy nem szeretem, ha hülyének néznek.
2020. aug. 1. 20:29
 10/19 A kérdező kommentje:

"hozd ide a ceruzámat" kéri a tanárnő.

Én ha megkérdezem, hogy melyiket hüyle vagyok. Áhh már értem.

2020. aug. 1. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!