Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért viselkednek így velem?

Miért viselkednek így velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szerintetek miért kevesen és nem akatnaknak beszélgetni velem?16 éves srác vagyok, 168 magas, sportos testalkattal.Nyugodt vagyok, stabil hangulatú, jóindulatú.Szeretek beszélgetni másokkal de ritkán találok közös témát.Filmeket nem nézek, mert szerintem felesleges időpocsékolás,helyette inkább wikipédián olvasok olyan dolgokat amik érdekelnek (földrajz, kémia).Továbbá nem iszok, csak évi 1-2-szer, cigit pedig egyenesen utálom, főleg lány szájában.Alapból introvertált vagyok, nem szeretem a feltűnősködést, szívesen segítek másoknak, és megbízható is vagyok. Focizni, kosarazni nem szeretek, emiatt az ilyen jellegű témákhoz se tudok sokat hozzászólni.Bulizni nem szoktam járni, inkább kimegyek a természetre.Míg mások a legutóbbi buliról beszélgetnek, én inkább a tudományról és emberi kapcsolatokról szeretek beszélgetni.Több osztáytársammal 4 szem közt elbeszélgetek, de ahogy társaságba kerülök kiesek a körből, és nem tudok hozzászólni dolgokhoz.


Legfőképpen lányok véleménye érdekel.

Előre is köszi.



2018. júl. 1. 22:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt még az hogy ha valami rosszról van szó( cigizés, piálás, valaki sértegetése mert más is azt csinálja) általában kihagyom .
2018. júl. 1. 22:52
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát érettebbnek tűnsz a korosztályod többi tagjánál ez alapján. Lehet, hogy idősebbekkel több közös témád lenne.
2018. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Idén leszek végzős, és mivel bentlakásos suliban tanulok, aligha találok érettebb társaságot
2018. júl. 1. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szovegbe fogalaltad a valaszt:mert introvertalt vagy


Egy veled egykoru csaj velemenye

2018. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy lány szájába más kellene:D
2018. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talalkozz mindig csak egy emberrel. Nekem se jon be egy egesz tarsasag.

A cigit,alkoholt en is elutasitom,tv-t se nezek. Ezek nem szamitanak egy tarsasagi programmnal.

Jarj sportegyesuletbe. Oda is hasonlok jarnak.

N

2018. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez tök normális. :) Nem kell olyannak lenned mint a többiek... Meg ne is barátkozzon olyannal akikkel nincsen közös témád, mert akkor tényleg nem fogsz sok sikerrel járni. Keress olyan embereket mint te, vagy akik elfogadnak olyannak amilyen vagy.
2018. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!