Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek a gólyatáborba...

Elmennétek a gólyatáborba gipszben? Volt már valamelyikőtök így?

Figyelt kérdés
Most vettek fel az egyetemre és szeretnék menni a gólyatáborba. Viszont eltörtem a lábam és még akkor is rajtam lesz a gipsz. Ti mit javasoltok, szerintetek elmenjek gipszben, mankókkal? Volt már valaki így vagy volt nálatok olyan, aki így ment?

2020. aug. 3. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A toalett meglátogatása is sajnos igazi kihívás így
2021. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogalmam sincs arról, hogy milyen egy gólyatábor, de én inkább amiatt aggódnék, hogy hogy tudsz úgy fürdeni, hogy esetleg csak közös zuhanyzó van, ott talán nem tudsz annyira ügyelni rá, hogy víz ne follyon be.

A piálós részét illetően, én nem tudom elképzelni, hogy ott mindenki seggrészegre issza magát, biztosan vannak olyanok is, akik akkor is csak keveset isznak, ha nincs eltörve a lábuk. Tehát emiatt, hogy ott veszélyes lenne piásan törött lábbal lenni, nem állja meg a helyét, mert először is nem kötelező annyit inni.

2021. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12, én a gólyatáborban (egyetem) nem fürödtem, amíg ott voltam.
2021. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13.

Az fasza. :D

2021. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14, amúgy nevetni fogsz, de nem voltam büdös
2021. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos sokat voltál a napon. A napfény sok bacit elöl.
2021. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár azóta változtam, most, ha megtenném ugyanezt, szerintem 1-2 nap után a csoport együttes erővel cipelne be a zuhany alá. 😀
2021. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!