Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valamelyikőtöknek volt már...

Valamelyikőtöknek volt már kapcsolata nyilas csillagjegyűvel? Tényleg nem igazán kapcsolati emberek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hogy érted azt, hogy nem igazán kapcsolati emberek?

Én nyilas vagyok, kapcsolatban élek. Elég nehézkes velem, ez igaz.

2019. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kapcsolatom nem volt nyilassal, de ismeretségi körömben van jópár nyilas.Van köztük, amelyiknek van tartós kapcsolata, de ezt leszámítva nem igazán társasági ember.

Én úgy vettem észre, hogy mindnek van valami lelki defektje, ami többnyire a családi hátteréből adódik (gondatlan szülők, elhanyagoltság, vagy épp anyai túlféltés, ilyesmik), félénkség. És ezeket baromi rosszul kezelik, nég ha nem is problémás a lelki világa vagy családi háttere, akkor is hajlamosak a függőségekre, pl alkohol, az nagyon jellemző rájuk.Továbbá van bennük valami zavaró rendezetlenség, ami minden téren szembeötlő, pl a környezete, vagy a külseje rendetlen.Vagy így mind együtt. Elég puritán lények, ami engem borzasztóan zavar.De hogy jót is írja, az összes nyilas, akit ismerek, mind kedves, jószívű, rendes emberek.Többnyire műveltek is, vagy ha mégsem végeztek magas tanulmányokat, akkor is van bennük egy veleszületett intelligencia.De összességében, ahogy utaltam is rá, tőlem valamiért nagyon távol állnak a nyilas jegyűek, mit ismerőst, kedvelem őket, de nincs közös témánk és kapcsolatot egyáltalán nem tudok elképzelni ilyen típusú emberrel.

2019. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, én skorpió vagyok, előző voltam.
2019. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es, amiket felsoroltal pont ràillenek bàrmikor is szuletett emberekre is. Egy otvar nagy baromsag igy kategorizalni. Ha valaki elhiszi a horoszkopos dolgot az is tudhatna hogy ennel egy icipicit bonyolultabb a dolog minthogy ra lehessen sutni egyes csillagjegyekre ilyen olyan tulajdonsagokat
2019. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Simpleasthat ***** válasza:
100%
A 4-ssel egyetértve nekem van egy Nyilas jegyű jó barátom, aki társasági ember(persze nem a bulizós típus, annál szolidabb), könnyen barátkozik,bár közel nem sok embert enged és van hogy elzárkózik mindenkitől ésnapokig nem szól senkihez, de nem ez az alaptermészete.
2019. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!