Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok, van bennetek rossz...

Diákok, van bennetek rossz érzés, mert Augusztus van vagy ez csak velem volt így)?

Figyelt kérdés

Diák koromban augusztusban mindig volt egy rossz érzésem, mert elrepült a nyár és úgy éreztem nem használtam ki (amúgy dolgoztam, utaztam, nagyszülőztem, pihentem, stb).


Mindig feszült voltam emiatt, ha bele gondoltam, hogy már egy hónap sincs és kezdődik a suli.


Ez csak augusztusban jött elő, júliusban nem.


Ez csak velem volt így?


2020. aug. 3. 18:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12%
Március óta nyári szünet van nektek. Elég volt a lazsálásból.
2020. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

Na, jó... Csak én utálom ennyire az osztálytársaimat és úgy minden egyes tanárt és maga az oktatást is? Nekem kín szenvedés volt az egész, és nagyon örültem a távoktatásnak. Most végzős leszek és alig várom már, hogy elhúzzak és soha senkit se lássak viszont. (ugyan ez vonatkozik az általános iskolára is - minden pokol volt ott, de talán bennem van a hiba)

A kérdésre: Igen, teljesen elpazaroltam az időmet, mivel teljesen kuka az életem, és depressziós évek óta. Egyszer helyre jövök, pl új környezetben, hozzám illő társasággal.

2020. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt én is észrevettem, hogy az idei nyár nagyon gyorsan elmegy, most dobott ki a FB egy nyárbúcsúztató eseményt és elkerekedtek a szemeim, hogy két hónap elrepült és az iskolásoknak pl úgy 3 hét van hátra a szünetből, de mondjuk már nem vagyok iskolás, dolgozok, szóval ez sokat nem jelent nekem.


Én valami olyasmit hallottam a híradóban, hogy rendes iskola lesz az iskolásoknak, nem ?

2020. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!