Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanári pályafutásotok során...

Tanári pályafutásotok során mi volt a legszebb pillanatotok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Elballagott az osztály.
2020. aug. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz en csak annyit voltam tanàr hogy betettek egy szakmai munkaügyis tanfolyamra(felnött kepzes)elméletet oktatni csak mert a valodi tanar nem ert ra ö csak a szakmai reszt oktatta. (Abban a szakmaban tanultam es kesöbb dolgoztam is). (Idösebb felnöttek, akik màr règ ültek iskolapadban es borzalom alacsony kepzettsegüek voltak de akartak egy plusz szakmàt)


Es en meg megtanitottam öket egy rakas vizsgatrükkre, arra hogyan kell tanulni azt hogyan lehet szepen elöadni, kiszöürtem nekik külön a rizsàt meg a lényeget es orai feleltetést is "jatszottam" velük (mert a lelkemre kötöttèk hogy otthon ugysem fognak tanulni oran hozzak ki belölük amennyit lehet)


Na es szoval aztàn a vizsgàztatok a szobeli irasbeli részen el voltak totalisan hülve, hogy ilyen feleleleteket elöadasokat még soha nem hallottak, ilyen szintü felkészültséget még soha nem làttak munkaügyis tanfolyamom felnöttektöl vizsgàn.


A hab a tortàn hogy az egyik vizsgabiztos a volt szakmai tanàrom volt aki ugy utàlt engem mint a sz.rt es folyamat buktatott amennyire csak lehet(ha az egesz könyvet bevàgtam es tudtam is,akkor neki allt a labjegyzet aprobetüs reszekböl kerdezni hogy egyest adhasson megint)majdnem miatta hasaltam el, na szoval es neki esett le az àlla hogy joforman jobban tanitok (nem tanàrként is)mint ö. Es 20 èvesen leköröztem öt a 40 éves szakmai tapasztalatàval is azzal hogy a legkeményebb anyagbol (tanulatlan motivalatlan felnöttek)is többet kihozok mint ö friss eszesebb fiatal diàkokbol.

2020. aug. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*neki is leesett az àlla
2020. aug. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Marmint engem ö szakközepiskolaban tanitott engem
2020. aug. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
"Már értem!"
2020. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!