Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen mennyire jellemző...

Egyetemen mennyire jellemző az, hogy protekcióra adják a kollégiumot? Az kap akinek van HÖK-ös haverja?

Figyelt kérdés
Furcsa, hogy budai gyerekek bent vannak kollégiumban, közben a vidéki csóró gyerek minimálbért kereső, elvált szülőkkel meg nem kap

2020. aug. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon jellemző. Tapasztalat (ex-HÖKös).
2020. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Minden így működik, így ez is.
2020. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen voltam egyetemista. De az összes HÖK, HK, Kollégiumi bizottság tökéletesen úgy működött, mint a kormányzati rendszerünk. A csókosoknak minden megvolt, a többieket meg szanaszét szivatták.


Nekünk anno kollégiumhoz szociális alapon olyan papírokat kértek, meg bankszámla kivonatot, meg ezer dolgot, hogy azt konkrétan egy büntetőeljárásban nem kérheti hivatalos szerv sem.

2020. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szociális alapon nálunk is mindent is igazolni kell, és még úgy is csak a putrisabb koliba vesznek fel. A kiemelkedően magas szociális pontszámommal vért pisilek 5,0 feletti tanulmányi átlagokért, csak hogy abba a koliba kerülhessek, ahová akik végig isznak 5 évet az egyetemen, és "közösségi" pontokkal kerülnek be. Köztük olyanokkal, akik a szomszéd utcában laknak, vagy saját lakásuk van, anyuci-apuci gazdag.

És az egyetem szerint ez a rendszer jó, mert közösségi tevékenységre ösztönöz :) Ezzel szerintem mindent elmondtam.

2020. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!