Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen mennyire jellemző,...

Egyetemen mennyire jellemző, hogy elutasítják a leadott szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Melyik kar/szak?
2018. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Előfordulhat, de nem jellemző.

Ha már valaki eljut odáig akkor se államvizsgán se szakdogával nem szokták szivatni.

Persze ha fele plagizálás másik fele meg netto baromság akkor nem fogadják el, de ha megfelel a követelményeknek akkor nem szokott gond lenni

2018. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nemaRendőrség ***** válasza:
75%
Ahhoz, hogy lead el kell fogadnia a konzulensednek. Ha ezután eldobják akkor ő fog szégyenkezni, őt fogják lebaszni így nem nagyon hagyjuk hogy szart adjanak le a diákkk
2018. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, hagyjuk már. Igen, büfészakon nem valószínű hogy szivatnak az államvizsgán. Komoly helyeken meg az egész nép 80-90%-át kivágják.
2018. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 nemaRendőrség ***** válasza:
Ha sík hülye vagy akkor megértem. Normális szakokon az ilyen emberek el sem jutnak államvizsgáig
2018. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Normális esetben folyamatosan konzultálsz a tanárral, ő pedig ellenőrzi, tehát elvileg mire oda jutsz, hogy le kell adni, nem lesz semmi gond.

Az meg más tészta, hogy van, hogy a tanár szarik bele, de ez szerintem ritka, én egy esetről tudok, de ott is volt valami megoldás.

2018. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

"Komoly helyeken meg az egész nép 80-90%-át kivágják."


Hát pont nem.

Ahogy írták, el se jutnak oda, hogy vizsgázzanak.

2018. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte soha, a konzulensnek valóban jóvá kell hagyni először, ő meg nem ad ki elfogadhatatlan munkát.
2018. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte soha, még nem hallottam ilyen esetről.

Az viszont előfordul, hogy az utolsó pillanatban visszadobja a tanár, hogy javíts ki valamit. Azt már többen mesélték.

2018. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem pl meg sem nézte, csak annyit mondott, hogy leadhatom!
2018. nov. 18. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!